Leonardo DiCaprio - biografia fot. serwis prasowy

Leonardo DiCaprio - biografia

23 stycznia nakładem Wydawnictwa Pascal, ukazała się biografia jednego z najbardziej utalentowanych hollywoodzkich aktorów – Leonarda DiCaprio!
/ 28.01.2013 15:54
Leonardo DiCaprio - biografia fot. serwis prasowy
Aktor w 2013 zagra główne role aż w 5 różnych filmach: Django, The Rise of Theodore Roosevelt, Sinatra, The Wolf of Wall Street, Wielki Gatsby.

 Od lat zajmuje czołowe miejsce w świecie filmu, ale jego prywatne życie nadal owiane jest tajemnicą. Choć spotykał się z najpiękniejszymi kobietami, wygląda na to, że nie zamierza się ustatkować.DiCaprio. tajemnica sukcesu to niezwykła opowieść o nieznanych faktach z życia gwiazdora.
Czytając ją dowiesz się, dlaczego dziewczyna, w której się podkochiwał w szkole, nie chciała się z nim umawiać i jaki był jego pierwszy pocałunek. Poznasz szczegóły pracy przy Titanicu. Zobaczysz, jak uwolnił się od roli amanta i stał się komandosem w Krwawym diamencie albo czarnym charakterem w filmie Tarantino.

Leonardo DiCaprio współpracował ze znakomitymi reżyserami: Martinem Scorsese, Quentinem Tarantino i Ridleyem Scottem, a filmy, w których występował, stawały się hitami

.
Otrzymał m.in. Złotego Niedźwiedzia za kreację w Romeo i Julii, Złoty Glob za rolę w Aviatorze oraz trzy nominacje do Oscara. Jego odważne wybory kolejnych ról świadczą o tym, że pomimo oszałamiającego sukcesu ciągle dąży do perfekcji.

 Oto jego historia.
 Przeczytaj, co o aktorze mówią jego znajomi z planów:
Miałem szczęście pracować z młodym De Niro. To było niesamowite, a teraz mam podobne wrażenia po pracy z Leo. Jest bardzo szczery jako aktor.

powiedział o DiCaprio 
Martin Scorsese

Były takie momenty, kiedy mógłbym zaakceptować pewne ujęcia, ale Leo wtedy mówił: «Nie. Myślę, że to jeszcze nie to. Zagram to jeszcze raz». I zawsze wymyślał coś, co było po prostu genialne.

Steven Spielberg
Możliwe, że jest najpiękniejszym mężczyzną na świecie, ale sam wcale tak o sobie nie myśli.

Kate Winslet


Leo jest niewiarygodnie inteligentnym facetem, który zdobył spore doświadczenie w ciągu ostatnich lat.

Tom Hanks


Spotkanie z Leonardem DiCaprio było spełnieniem moich nastoletnich marzeń. Był moim chłopakiem z plakatu nad łóżkiem. I nie zawiodłam się. Jest nie tylko wspaniałym aktorem, ale także szalenie ciekawym rozmówcą – inteligentnym, uroczym, zabawnym, skoncentrowanym i w pełni zaangażowanym.

Anna Wendzikowska
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)