Kryminały, książki sensacyjne - nowości wydawnicze na luty

Tylko dla tych, co lubią się bać.
Milena Oszczepalińska / 03.02.2015 06:51

Czy jesteście w stanie policzyć, ile to już nocy zarwałyście, czytając jakiś wciągający kryminał? Faktycznie, te książki pochłaniają czytelników. Chcemy wiedzieć, kto zabił, jak skończy się dana historia, dane śledztwo. Specjalnie dla Was przygotowałyśmy kolejną porcję prawdziwych dreszczowców. Ale uwaga, niektóre z tych pozycji nie nadają się dla wrażliwców! 

Jakie powieści kryminalno-sensacyjne warto przeczytać w lutym?

Spośród wielu nowości wydawniczych, jakie pojawiają się na rynku, wybrałyśmy 10 powieści, które naszym zdaniem zasługują na ich poznanie. Wśród zaprezentowanych w naszej galerii powieści sensacyjnych i kryminalnych znajdują się zarówno takie, które opisują tajemnicze morderstwa i seryjnych zabójców, jak też te, które demaskują polityków, aferzystów, rozprawiają się z terrorystami. Jeśli uwielbiacie kryminały, musicie przeczytać je wszystkie! 

Sprawdźcie w naszej galerii, jakie tytuły są najbardziej gorące wśród lutowych nowości. Te książki aż chce się czytać. Obiecujemy i ostrzegamy - nie oderwiecie się od nich, zanim nie poznacie zakończenia!

Polecamy również:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/26.03.2017 12:06
W zimie najlepiej się czyta kryminały. ;) Jeśli chodzi natomiast o luty tego roku (2017) to największym odkryciem był dla mnie Rick Rordian i jego "Taniec Wdowca" - genialny kryminał, którego akcja rozgrywa się w słonecznym Teksasie, z tequilą, pięknymi kobietami i detektywem na tropie morderstwa w branży muzycznej. Na koniec zimy / początek wiosny - świetna lektura. W ogóle Rordian odświeżył gatunek jak dla mnie i moje podejście od tego gatunku. ;)
/14.08.2015 11:26
ja jestem świeżo po lekturze książki Kai Malanowskiej Mgła i muszę przyznać, że książka mnie zachwyciła. Bardzo ciekawie i fajnie stworzony wątek kryminalny. Podoba mi się styl autorki, pisze w taki sposób, że nie sposób się od książki oderwać.