Książki na prezent dla babci i dziadka

Podaruj bliskim coś do czytania.
Dzień Babci już jutro, a zaraz po nim Dzień Dziadka. Pamiętajmy o tym ważnym święcie rodziców naszych rodziców. Pamiętajmy, że naprawdę wiele im zawdzięczamy.

Z tej okazji warto podarować dziadkom coś od siebie. Niech to będzie książka, która poruszy ich wyobraźnię, przywoła wspomnienia... Dla babci możesz wybrać np. powieść obyczajową, sagę rodzinną. Jeżeli uwielbia gotować (które babcia tego nie lubi!), na pewno ucieszy się z książki kucharskiej. Dziadkowi przypadnie do gustu literatura faktu. Może kup mu jakiś zbiór reportaży albo powieść dokumentalną?

Możesz też skorzystać z propozycji zamieszczonych w naszej galerii. Sprawdź, jakie książki są idealnym prezentem dla babci i dziadka!

Zobacz też:

Materiały prasowe - Prószyński Media oraz Wydawnictwo Literackie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
Wszystkim seniorom polecamy lekturę książki „Bankiet wysuszonych kasztanów” autorstwa Joanny Stańdy, która dowodzi, że starość, która prędzej, czy później dotknie każdego z nas może być niezapomnianym etapem życia. Główne bohaterki, cztery bardzo wyjątkowe seniorki, którym przyjdzie spotkać się na oddziale geriatrycznym, przekonają nas, że starość jest w pełni naturalnym etapem życia, który choć trudny, bywa także pełen wrażeń. Ta książka to prawdziwa pochwała życia „tu i teraz”.
/2 lata temu
Doskonałą lekturą, która ucieszy każdą babcię i dziadka jest także książka Małgorzaty Mossakowskiej-Górnikowskiej – „Pani Nela z Saskiej Kępy”. Niepodważalnym atutem pozycji pozostaje uniwersalna treść i autentyczni bohaterowie. Fabularyzowana opowieść o tytułowej pani Neli, czyli Anieli Bińkowskiej która w roku 1928 przyjechała z Łodzi do Warszawy, by rozpocząć nowe życie, porusza do głębi. Wątki opisane w książce sprawiają bowiem, że jedynie od czytelnika zależy, czy potraktuje lekturę jako książkę o miłości, i o niezwykłej kobiecie obdarzonej ogromną siłą charakteru, czy jako pozycję o losach ludzi żyjących zaraz po wojnie lub o Warszawie i Saskiej Kępie.
/3 lata temu
Też polecam książkę"DZIEŃ PO DNIU". Już zamówiłam ją nawet w matrasie. Książka ma sprawdzone recenzje, a dodatkowo jest jeszcze płyta. Moja babcia go uwielbia :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)