Recenzja książki „Feng Shui dla umysłu”

Książka „Feng Shui dla umysłu” dedykowana jest osobom, które pragną usunąć życiowe blokady poprzez psychologię energetyczną. Dr Michael Bohne - autor publikacji krok po korku stara się uporządkować wszystko to, co nieuporządkowane w głowie czytelnika. Wymierną korzyścią z lektury ma być osiągnięcie stanu wewnętrznej harmonii, a także „swobodny przepływ naturalnej energii w ciele”.
/ 20.11.2012 15:20

Książka jest przejrzysta i czytelna, w łatwy sposób znajdziemy interesujący nas temat. Składa się z 3 rozdziałów. Pierwszy z nich opisuje technikę opukiwania meridianów (biegnących w ciele kanałów energetycznych) Feng Shui i rupiecie w głowie. Czytając ten rozdział dowiemy się informacji wprowadzających: czym są rupiecie w głowie,  jakie są techniki opukiwania w psychologii energetycznej, jakie są strategie usuwania rupieci z naszej głowy?

„Feng Shui dla umysłu”, dr Michael Bohne, Wydawnictwo Studio Astropsychologii

Drugi rozdział jest rozwinięciem poprzedniego z tym, że skupia się głównie na tym, co najczęściej zajmuje nasze myśli i pozbawia nas energii. Opisuje szerzej różne typy rupieci w naszej głowie: rupiecie emocjonalne, rupiecie poznawcze, ograniczenia wynikające z niektórych związków międzyludzkich oraz rupiecie we wzorcach zachowań. Rozdział kończy samoocena nazwana systemem immunologicznym naszej świadomości. Autor o wielu trudnych rzeczach potrafi pisać z dystansem i z humorem, przez co łatwiej się czytelnikowi z nimi zmierzyć.

Ostatni rozdział podsumowuje cały proces odrupiecania. Jego zaletą jest jednak powtórka w formie ćwiczeń i testów, które każdy czytelnik z łatwością wykona.

Książka jest czarno-biała, ale nie stanowi to jej wady. Najważniejsze treści zostały wyróżnione pogrubioną czcionką, dzięki czemu czytelnik z pewnością nie pominie najważniejszych przesłanek książki.

Książka „Feng Shui dla umysłu” to poradnik dla wszystkich tych, którzy od dawna chcą zaprowadzić porządek w swojej głowie, podnieść poczucie własnej wartości, a nie wiedzą jak się do tego zabrać. Zapraszamy do lektury!

Polecamy: Wizytówka książki "Feng shui dla umysłu"

Książka do nabycia w księgarni internetowej Studia Astropsychologii

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/24.01.2013 20:06
czytałem tą książkę nie całą,ale wynika z niej,że się wszystko zgadza,chętnie ją kupię,jak tylko będę przy kasie