Weekend z dzieckiem? Pomyśl o Parku Rozrywki Energylandia!

To największy i najbardziej popularny park rozrywki w Polsce! Co tam znajdziemy?
31.05.2019 09:15

Zamiast gry, kolejnej zabawki, czy słodyczy w tym roku podaruj swojemu dziecku moc wspomnień, które pozostaną w jego pamięci na całe życie. Gdzie warto się wybrać, aby cała rodzina czerpała przyjemność ze wspólnie spędzonego czasu? 

Pomyśl o największym parku rozrywki w Polsce, czyli Energylandii, położonej w Zatorze, niedaleko Krakowa. Znajdziesz tam aż 4 strefy z 70 atrakcjami podzielonymi na:

  • Bajkolandię dla najmłodszych
  • Strefę Familijną dla całych rodzin
  • Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny
  • Wodną - składającą się z części basenowej Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, oraz ekstremalną Tropical Fun z 10 zjeżdżalniami unikatowymi na skalę kraju.

Energylandia

Rozrywka poprzez edukację

Energylandia to prawdopodobnie najbardziej topowe miejsce rekreacji, w którym twoje dziecko spędzi niezapomniane chwile. Na jakie atrakcje możecie liczyć? 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe w dwóch teatrach i dwóch amfiteatrach, nowoczesne kino 7D, pokazy kaskaderów i akrobatów, teatrzyki i musicale, projekcje filmów oraz edukacyjne i artystyczne warsztaty, laboratorium szalonego naukowca i animacje mapping 3D - zarówno ty, jak i twoje dziecko nie będziecie chcieli stamtąd wyjść! 

Roller Coster dla każdego!

Na gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z największymi na skalę Europy a nawet świata, tymi ekstremalnie szybkimi (Formuła) i wysokimi (Mayan), jak i delikatnymi dla dzieci (Energuś) i rodzin (Dragon RMF), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie (Speed Water Coaster). Nie można pominąć również Mega Coastera Hyperion, który jest najwyższym i najszybszym coasterem w Europie w swojej kategorii. 

Energylandia

Atrakcje wodne

Parku Rozrywki Energylandia znajdziesz także atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie, na której napotkać można wodne schody oraz strumienie zraszaczy.

Bajkolandia czyli miejsce, gdzie każdy jest dzieckiem

Twój maluch będzie przeszczęśliwy, a ty cofniesz się o kilkanaście lat wstecz. Mowa o Bajkolandii - to właśnie tu dzieci piszczą z radości na kosmicznym Marsie, śmigają na gąsienicy Frutti Loop Coaster w owocowym ogrodzie, czy kręcą się na Happy Loops

Ale to nie wszystko...

W Energylandii czekają na ciebie również inne atrakcje. W parku rozrywki znajdziesz też: 

  • spektakularne pokazy kaskaderskie
  • teatrzyki i musicale
  • tropikalne parki
  • gry zręcznościowe
  • punkty gastronomiczne i z pamiątkami

Zobacz zdjęcia tego niezwykłego miejsca!

energylandia

Energylandia

zabawa

zabawa

Fot. Materiały prasowe

 

Materiał powstał przy współpracy z marką Energylandia