POLECAMY

Premiera! Film "Pani z przedszkola" w sprzedaży z magazynem Viva!

Inteligentna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Od 7 maja w kioskach!
Premiera! Film "Pani z przedszkola" w sprzedaży z magazynem Viva! fot. Viva!

Już 7 maja w kioskach pojawi się nowy numer magazynu Viva! do kupienia ze sepcjalnym dodatkiem: Książką z filmem DVD "Pani z przedszkola". Jeśli nie widziałyście tej zabawnej komedii w kinie, teraz możecie nadrobić zaległości!


"Pani z przedszkola" - zarys fabuły

film w reżyserii Marcina Kryształowicza to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna: piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli. Film cieszy się dużą popularnością rownież za sprawą nieprzeciętnego scenariusza.
Reżyser "Obławy" zabiera nas do swojego autorskiego świata, który może nie zachwyca, ale czasami zaskakuje i pozwala na chwilę oddechu, pozbywając się szarości z czasów PRL-u.

W "Pani z przedszkola" zobaczysz także niezawodną Krystynę Jandę w roli babci. Prawdziwie doborowa obsada zachęca do obejrzenia! Książka z filmem jest dostępna także z magazynem URODA ŻYCIA.

Zobacz koniecznie:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)