"Przepis na życie" według TVN

"Przepis na życie" to tytuł serialu, który wiosną 2011 roku wzbogaci ramówkę TVN. Jak mówią jego twórcy: "Ten serial to historia o tym, że nigdy nie jest za późno aby zacząć naprawdę smakować życie i dodawać do niego nowych przypraw."
Marta Kosakowska / 18.10.2007 09:27

"Przepis na życie" to tytuł serialu, który wiosną 2011 roku wzbogaci ramówkę TVN. Jak mówią jego twórcy: Ten serial to historia o tym, że nigdy nie jest za późno aby zacząć naprawdę smakować życie i dodawać do niego nowych przypraw.

Najnowsze dziecko stacji TVN powstaje w oparciu o scenariusz napisany przez popularną aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną Agnieszkę Pilaszewską (dobrze znaną amatorom seriali z roli Aliny Krawczyk z "Miodowych lat"). W obsadzie zobaczymy (aż za) dobrze znane twarze, a wśród nich: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska i Edyta Olszówka.

Oś fabuły opiera się na historii Anki (Agnieszka Kumorek), która z pozoru jest kobietą, jakich wiele - typową żoną i matką, w której życie wkrada się rutyna, a jej mąż Andrzej (Piotr Adamczyk) znaczyna się oglądać za inną kobietą (Maja Ostaszewska). Zwrot w jej życiu następuje, kiedy główna bohaterka podejmuje pracę w restauracji, gdzie odkrywa swoją nową pasję - gotowanie.

Kady z planu serialu "Przepis na życie"

„Przepis na życie” to opowieść o tym, że smaku naszej codzienności dodaje pasja bowiem wkładając w to, co robimy serce i cząstkę siebie, przestajemy być przeciętni, a stajemy się wyjątkowi. Nasza bohaterka ucząc się gotowania nauczy się szczęśliwego, smacznego życia. Mam nadzieję, że widzowie będą trzymać kciuki aby jej się udało - mówi Dariusz Gąsiorowski producent i Dyrektor Działu Produkcji Fabularnych TVN (tvn.pl).

Zasiądziecie przed telewizorami, kiedy wybije godzina emisji pierwszego odcinka "Przepisu na życie"?

Fot. tvn.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/05.06.2011 17:47
kocham ten serial dopiero jesienią 2 seria !!!!
/06.03.2011 22:28
zapowiada się fajny serial :)