"Nowe oblicze Greya" - zdjęcia i zwiastun

Nowe oblicze Greya - zdjęcia, zwiastun fot. Screen Instagram fifty shades
Nie zawiedziecie się!
Edyta Liebert / 08.05.2017 13:10
Nowe oblicze Greya - zdjęcia, zwiastun fot. Screen Instagram fifty shades

Oficjalna premiera filmu "Nowe oblicze Greya" jest zaplanowana na luty 2018, a fani nie mogą się już doczekać! Twórcy filmu nagrali już cały obraz i w internecie już od kilku tygodni pojawiają się skrawki trailera czy zdjęcia z planu! Zapowiada się... ekscytująco!

"Nowe oblicze Greya" to zakończenie trylogii losów Anastasii i Christiana. Zdjęcia do filmu były realizowane w Kanadzie oraz we Francji. Dakota Johnson w wywiadach nie omieszkała raz czy dwa wspomnieć, że wszyscy chcieli już skończyć ten film, bo po ponad 6 miesiącach pracy na planie byli bardzo zmęczeni. Aktorzy przy okazji promocji filmu "Ciemniejsza strona Greya" zaprzeczali, by mieli siebie dość: podkreślali, że bardzo się do siebie zbliżyli. Hm...

"Sztuka kochania", czyli rewolucja seksualna jest kobietą, która nie wstydzi się niczego

Nowe oblicze Greya - zwiastun i zdjęcia

Mimo wielu negatywnych opinii trzeba przyznać, że autorka nieświadomie rozpoczęła rewolucję w naszych sypialniach. Tomasz Raczek na swoim blogu podsumował:

- Tym razem seksem sado-maso zainteresowały się kobiety. Trylogia Greya to damski punkt widzenia na seks oparty na dominacji i podporządkowaniu. Nie jest on wyrafinowany (jak wcześniejsze "męskie" doświadczenia), nie jest elitarny, nie jest też obarczony intelektualnym uzasadnieniem. Ma za to smak kultury popularnej.

Czekacie na trzecią część trylogii? Ciekawi was, co się wydarzy w "Nowym obliczu Greya"? Wiadomo już, że Anastasia będzie w ciąży, a graficy mają używanie... Ale co dalej? Co na to tytułowy Grey? Dowiemy się w lutym 2018!

Najgorętsi kochankowie kina, którzy byli przed Greyem