Najgorętsi kochankowie kina - Christian Grey był po nich

Zanim Grey zaczął rozpalać zmysły, świat filmu znał już takie przypadki.
Edyta Liebert / 30.01.2018 05:41

Filmy „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i „Ciemniejsza strona Greya” to zdecydowanie kinowe hity. Podobają się przede wszystkim damskiej części publiczności. Czy jest się czym, a raczej kim zachwycać? Przed Greyem sporo się działo…

13 nieoczywistych filmowych wyborów na walentynki, które zbudują romantyczny nastrój

Kobiety oszalały na punkcie Christiana Greya zapominając, że w historii kina znajdziemy co najmniej 10 postaci, które rozpalały zmysły naszych babć i matek. Aktorów, którzy nie posiłkowali się efektami specjalnymi, nie szukali dublerów do scen erotycznych, nie tworzyli wokół siebie medialnej mitologii. W Hollywood mają już swoje wysokie pozycje filmy, które równie silnie wzniecały grzeszne myśli. Zobacz nasze zestawienie najgorętszych filmowych kochanków!

Seria o Greyu to nie pierwsze przypadki silnie nacechowanych erotycznie filmów. Christian Grey to jeden z wielu filmowych gorących kochanków, których mieliśmy okazję podziwiać na wielkim ekranie. Którzy namiętni bohaterowie zasłużyli na to miano, zanim Jamie Dornan zawładnął kobiecą wyobraźnią? Obejrzyj galerię najlepszych miłosnych kadrów i najgorętszych filmowych kochanków w historii kina.

Czytaj też:

Kobiecy wytrysk podczas stosunku: kiedy może się przydarzyć? Jak go osiągnąć? "Wolę iść na Wisłocką, niż na Greya!". "Sztuka kochania", czyli rewolucja seksualna jest kobietą, która nie wstydzi się niczego

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/07.04.2018 10:06
gorące!
/30.01.2018 19:38
Foto ilustrujące film pt. "Casablanca" jest złe. To foto z innego filmu z Humphrey'em Bogart'em "Sabrina" z Audrey Hepburn. W "Casablance" partnerowała mu niezastąpiona Ingrid Bergman. Jak można się tak pomylić przy jednym z najbardziej znanych filmów w historii kina… Redaktorzy!