POLECAMY

Nie uwierzysz, która hollywoodzka gwiazda zagra w filmie Agnieszki Holland!

Chodzi o ekranizację książki "Czasem warto zabić" Petera Swansona.
Nie uwierzysz, która hollywoodzka gwiazda zagra w filmie Agnieszki Holland! fot. ONS.pl/ Fotolia/kolaż polki.pl

Agnieszka Holland idzie za ciosem. W kinach wciąż możemy oglądać "Pokot", ale reżyserka już bierze się za kolejną ekranizację. Chodzi o powieść "Czasem warto zabić" Petera Swansona. Już wiemy, kto wcieli się w jedną z głównych ról!

Choć prace nad filmem są na etapie castingów, to wiemy, że scenariusz autorstwa Christophera Kyle'a jest już gotowy. Została też obsadzona główna rola żeńska - przypadła ona Amber Heard, byłej żonie Johnny'ego Deppa, o której mówiono, że jest już skończona. A jednak nie - zagra w "The Kind Worth Killing", czyli w adaptacji książki znanej w Polsce jako "Czasem warto zabić" Petera Swansona.

Johnny Depp znęcał się nad żoną?

- Główna bohaterka jest twarda jak stal, a zarazem krucha jak szkło. To ofiara? Psychopatka? Mścicielka? Co za wspaniała rola dla utalentowanej aktorki! – tak Agnieszka Holland zachwala wykreowaną przez Petera Swansona postać Lily. Data rozpoczęcia zdjęć do "Czasem warto zabić" nie została jeszcze podana do wiadomości.

 

Deadline is reporting that Amber Heard will star in the upcoming crime thriller “The Kind Worth Killing”. The film, which is based on the Peter Swanson novel of the same name, is written by Christopher Kyle and will be directed by Agnieszka Holland. “The Kind Worth Killing” “follows Lily, a mysterious and stunning killer who meets Ted Severson on a late-night flight from London to Boston. Ted confesses that he’s had thoughts about murdering his unfaithful wife. Lily offers to help, and the two form a strange, twisted bond while plotting his wife’s demise.” What do you think of Amber Heard joining “The Kind Worth Killing”? Let me know in the comments! #AmberHeard #TheKindWorthKilling #AgnieszkaHolland #ChristopherKyle #PeterSwanson #TheKindWorthKillingMovie #MovieNewsNow

Post udostępniony przez Movie News Now (@movienewsnow)

Amber Heard w filmie Agnieszki Holland

Jak Heard poradzi sobie w tej roli? Eksżona Johnny'ego Deppa grała m.in. w "Lidze Sprawiedliwości" czy "Magic Mike XXL". W zespole producenckim znaleźli się Paula Mae Schwartz, Steve Schwartz oraz Nick Weschler. Opinie na temat jej talentu są podzielone.

Więcej o książce Petera Swansona

"Czasem warto zabić" to kryminał, która opowiada o zdradzanym przez żonę biznesmenie, który spotyka na lotnisku oszałamiającą Lily. Po wypiciu wspólnie kilku drinków mężczyzna wyjawia nieznajomej, że chętnie zabiłby swoją żonę. Ku jego zaskoczeniu, Lily oferuje mu swoje usługi.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)