Johnny Depp wydał oświadczenie w sprawie rozwodu z Amber

Johnny Depp znęcał się nad Amber Heard, Johnny Depp oświadczenie fot. ONS.pl/kolaż polki.pl
Co powiedział?
Edyta Liebert / 02.06.2016 11:03
Johnny Depp znęcał się nad Amber Heard, Johnny Depp oświadczenie fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Nastał trudny czas dla Johnny'ego Deppa. Przez 14 lat, które aktor spędził u boki Paradis, ta kilka razy odrzuciła jego zaręczyny. Szkoda, bowiem może to uchroniłoby aktora przed związkiem z Amber Heard...

Vanessa Paradis dla dobra rodziny praktycznie zrezygnowała z własnej kariery, ale to nie wystarczyło. Miłość się wypaliła. Aktorka zdobyła tym uznanie ukochanej matki Deppa, Peggy Sue, czym nigdy nie obdarzyła małżonki Deppa. Pojawiły się doniesienia, że rodzina aktorka była nastawiona negatywnie wobec Amber Heard. Nic dziwnego. Media spekulują, że usnuła intrygę, by dobrać się do majątku męża, szacowanego na 400 mln dolarów. Teraz wniosła oskarżenie, jakoby Depp znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Wybrała moment idealny - Johnny Depp jest w trakcie promowania filmu "Alicja po drugiej stronie lustra" oraz opłakuje niedawno zmarłą mamę. Aktor wystosował za pośrednictwem swojego agenta lakoniczne oświadczenie.

Mam nadzieję, że ten krótki związek zostanie zakończony w szybki i sprawny sposób.

 

ONS.pl

Johnny Depp wydał oświadczenie

Pod koniec maja Heard złożyła papiery rozwodowe, a jako powód podała "różnice nie do pogodzenia" i prosiła jednocześnie o przyznanie jej alimentów. Decyzja aktorki była zdumiewająca tym bardziej, że na jaw wyszło, że zaledwie 2 dni wcześniej zmarła ukochana matka Deppa. Amber wytoczyła także inną broń: oskarżyła męża o to, że miesiącami się nad nią znęcał. Swoje oskarżenia aktorka podparła fotografią. Jednocześnie aktor złożył jednak pozew, w którym odmówił wnioskowanych przez żonę alimentów. A Amber opublikowała fotkę po rzekomym pobiciu...


Żyję w strachu, że Johnny wróci, żeby mnie terroryzować: fizycznie i emocjonalnie.

- zeznała w sądzie aktorka, wnioskując o zakazanie mężowi zbliżania się do niej.

Jaka jest prawda? Przyjdzie nam na to trochę poczekać!

Aktualizacja 2/06: Policja wydała oświadczenie, że nie ma dowodów na to, że Johnny Depp atakował Amber Heard. Obdukcja nie wykazała obrażeń, a zgłoszony incydent przez Heard został niejako anulowany, bowiem aktorka nie wpuściła ich za próg domu. Nie padło przy tym nazwisko Deppa w zgłoszeniu.

Z kolei ostatnia awantura, do której doszło niewiele ponad tydzień temu, miała dotyczyć niechęci Amber Heard do seksu. Informator magazynu People zdradził:

Kiedy Johnny Depp chce ciebie, nie mówisz nie.

Zobacz więcej newsów:

Wpadka Małgorzaty Sochy - co się stało z jej biustem Jessica Alba i jej kłopoty Zdjęcia Joanny Krupy na imprezie

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA