Jak zaplanować majówkę last minute? fot. Fotolia.pl

Gdzie na majówkę last minute - podrożnicze inspiracje

Majówka zbliża się wielkimi krokami... To ostatni dzwonek, żeby pomyśleć, gdzie ją spędzisz!
Barbara Łabuć / 15.04.2015 14:26
Jak zaplanować majówkę last minute? fot. Fotolia.pl

Już za chwilę majówka! Piękna pogoda i czas wolny. Czego chcieć więcej? Może pomysłu na jego spędzenie? Spokojny weekend w małym miasteczku, agroturystyka, zwiedzanie, wypad do SPA lub aktywny wypoczynek – wybór należy do Ciebie. Zobaczcie, gdzie pojechać na majówkę last minute!

Gdzie pojechać na majówkę last minute?

Niezależnie od tego, czy możemy sobie pozwolić na długi wypoczynek, czy jedynie na 3 dni weekendu, warto wykorzystać zapowiadaną przez meteorologów piękną pogodę i wybrać się na wiosenną wyprawę. Szczególnie polecamy opcje "last minute", dzięki którym możemy dopasować wyjazd do swoich potrzeb i przy okazji trochę zaoszczędzić. Zarówno długo planowane, jak i spontaniczne wyprawy mogą być udane.

Wybór odpowiedniej lokalizacji dopasujmy do swoich potrzeb. Rodzinny weekend będzie udany, jeśli weźmiemy pod uwagę, czy w miejscu, do którego się wybieramy są przewidziane atrakcje dla dzieci. Jeśli problem stanowi tłok, wybierajmy małe miasteczka lub agroturystykę. Wycieczki rowerowe wśród pól i lasów też mogą być bardzo przyjemne. Dodatkowo, nasz organizm na pewno się nam odwdzięczy za tak potężną dawkę ruchu i świeżego powietrza. Natomiast jeśli relaks jest tym, czego potrzebujemy najbardziej, najlepszym wyborem będzie weekend w SPA.

Majówka z dreszczykiem emocji...

A gdyby tak zaplanować coś więcej niż tylko zwykły wypoczynek? Poczuć dreszczyk emocji, przeżyć coś niesamowitego, co sprawi, że zwykła majówka pozostanie w pamięci na zawsze? Lot balonem, jazda quadem, kitesurfing lub wakeboarding. Jest to też ciekawy sposób na niespodziankę dla bliskiej osoby. Przecież mało co cieszy tak bardzo jak wspólne chwile i niezapomniane przeżycia. Niech ten majowy weekend przejdzie do historii!

Na podstawie materiałów prasowych

Więcej podróżniczych inspiracji: