POLECAMY

Jak być piekną według Megan Fox

Aktorka zdradza co robi, że tak świetnie wygląda. Przeczytaj jej sekret sexy looku
Jak być piekną według Megan Fox fot. ONS/ kolaż polki.pl

1. Codzienne rytuały


Moja życiowa filozofia brzmi: "Im mniej tym lepiej". Codziennie myję moją twarz pianką marki La Roche-Posay. Piję dużo wody i oczywiście nie zapominam o zdrowym śnie.

2. Blondynka z ambicjami


Zawsze chciała być blondynką taką w stylu Barbie lub Pameli Anderson. Niestety bałam się, że ciągłe farbowanie zniszczy moje włosy. Nie mogłam zrozumieć czemu cała moja rodzina ma ciemne włosy - było to dla mnie egzotyczne. Chciałam być platynową pięknością.

3. Must-have w torebce


Zawsze noszę w torebce zapach Armani Code, który przypomina mi dzieciństwo na Florydzie. Uwielbiam też podkład Luminous Silk Foundation Armaniego. Mam też oczywiscie mnóstwo innych kremów, który nawilżają moją skórę. Podróżowanie w klimatyzowanych środkach transportu mocno ją wysusza.

4. Pozostań wiernym sobie


Ava Gardner jest moją ikoną piękna. Myślę, że jeśli kobieta żyję w harmonii sama ze sobą i siebie akceptuje - błyszczy. Kobiecość nie zależy od tego co masz na sobie i jak wyglądasz. To powinno być w Tobie.

5. Odżywianie się


Jadam 5 razy dziennie i nie jestem na żadnej diecie. Jadam dość zdrowo, często olej rybny  i krzemionkę.

6. Obsesja na punkcie mycia


Muszę myć moją twarz co 12 godzin. Biorę tylko szybki prysznic gdyż nie lubię wysiadywać w wannie. Następnie nakładam na ciało olej z pestek winogron. Świetnie nawilża i jest lżejszy niż olej.

7. Daj twojej skórze odpocząć


Nawet jeśli pracuję nie nakładam na twarz zbyt dużo kosmetyków. Natomiast kiedy jestem sama daję mojej skórze odpocząć i nic na nią nie aplikuje.

Na podstawie wywiadu w Marie Claire
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Urodowe porady od kobiety, która ma przeoperowaną całą twarz, sa trochę śmieszne. Aczkolwiek piękna jest, to trzeba przyznać