POLECAMY

Ten jeden krem sprawi, że twoja skóra w końcu przestanie wyglądać na zmęczoną i pozbawioną blasku

To chyba najlepszy kosmetyk, jaki kiedykolwiek testowałyśmy! Cera staje się promienna, a zmęczenie po prostu znika!
11 miesięcy temu
Ten jeden krem sprawi, że twoja skóra w końcu przestanie wyglądać na zmęczoną i pozbawioną blasku fot. Fotolia
Chyba każda z nas boryka się z tym problemem. Nieprzespana noc, zmęczenie, stres i oczywiście nieodpowiednia dieta sprawiają, że nasza twarz wygląda na szarą i pozbawioną blasku. Dużo ruchu, czy picie wody nie wystarczą. Co więc zrobić, by nasza skóra była piękna i rozświetlona? Wystarczy jeden krem od Dermiki. Jak działa i czym się wyróżnia? Zobaczcie dalej!

Peptydowy kompleks deglikacyjny

Złożony składnik redukujący i odwracający negatywne skutki starzenia glikopochodnego na wczesnym etapie. Zapobiega degradacji struktur podporowych skóry wywołanych przez glukozę, wyhamowując glikację białek i tworzenie A.G.E. (Advanced Glycation End Products). Osłania komórki skóry przed stresem oksydacyjnym. Stymuluje syntezę kolagenu, opóźniając procesy starzenia.

Witamina C Forte

Pochodząca z Japonii pochodna witaminy C jest bardziej stabilna, odporna na temperaturę i utlenianie od kwasu askorbinowego. Szybciej i lepiej przenika przez barierę skóry przekształcając się do swojej aktywnej formy, która stymuluje syntezę kolagenu i wyhamowuje reakcje rodnikowe.

Olejek Abisyński

Otrzymywany z nasion afrykańskiej rośliny – Crambe abyssinica, jest bogaty w kwasy omega-6 i omega-9. Poprawia nawilżenie i wygładzenie skóry pozostawiając ją delikatnie zmiękczoną.
Wraz z wiekiem, pod wpływem działania glukozy, postępuje dezorganizacja struktury włókien utrzymujących jędrność i elastyczność skóry. Zjawisko to polega na sieciowaniu włókien cząsteczkami cukru, przez co tracą one swoje własności mechaniczne. Elastyczne białka podporowe tworzące podstawę struktury skóry – którym zawdzięcza ona zdrowy i młody wygląd, jędrność i elastyczność – ulegają stopniowej degradacji. Spowolnieniu ulegają również przemiany metaboliczne. Proces ten nazywamy glikopochodnym starzeniem się skóry. Krem został stworzony aby zwalczać spowodowane starzeniem glikopochodnym zmarszczki, utratę jędrności i napięcia skóry.
 
Sugerowana cena kremu: 119 zł  Poj. 50 ml 
 
Fot. Materiały prasowe 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 miesięcy temu
Na zmęczoną skórę tylko Oilage :) krem na dzień jest niesamowity i świetnie odżywia skórę. Cera robi się zdrowsza, młodsza i rozświetlona.