Bądź piękna w Sylwestra! /fot. Fotolia fot. Fotolia

Temat miesiąca: Sylwestrowo-karnawałowe szaleństwo!

Święta, święta i po świętach! A po świętach co? Oczywiście sylwestrowo-karnawałowe szaleństwo i czas przygotowań studniówkowych. Mamy dla Was wszystkie najpotrzebniejsze porady! Oto sylwestrowo-karnawałowe ABC.
/ 29.05.2019 23:15
Bądź piękna w Sylwestra! /fot. Fotolia fot. Fotolia

Styl, fryzury i makijaż na sylwestra i karnawał

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy kilkadziesiąt fryzur, którymi możecie się zainspirować stylizując swój look na sylwestrową noc, karnawałowe bale czy świąteczno-noworoczne imprezy. Mamy też gotowe zestawy ubraniowe z modnymi cekinami! Warto również przejrzeć najbardziej spektakularne sposoby uatrakcyjnienia swojego makijażu. Może w tym roku zdecydujecie się na pióra, sztuczne rzęsy lub papierowe wycinanki?

Sylwester i karnawał 2011/2012

Czy wiesz już jaką wybierzesz fryzurę i make-up?

Studniówkowe ABC

Zanim wybierzecie się na studniówkę koniecznie przeczytajcie jak wybrać idealną sukienkę na taką okazję, jak dobrze się bawić podczas tej zabawy szkolnej oraz zdecydujcie się na odpowiedni makijaż - grzeczny i bezpieczny czy nietypowy i oryginalny?

Studniówka 2012

Studniówkowe szaleństwo czas zacząć!

Moda imprezowa dla dojrzałych kobiet

Nie zapomniałyśmy też oczywiście o poradach dla naszych mam, cioć i babć czyli o modzie dla dojrzałych kobiet, które nie potrzebują już wcale mini i głębokiego dekoltu, żeby zrobić piorunujące wrażenie. A kto wie, może właśnie zalecamy im takie długości i negliże? Artykuł możecie wydrukować i dać do przeczytania także osobom, które na co dzień nie korzystają z Internetu.

Moda imprezowa dla dojrzałych kobiet

Sylwestrowo-karnawałowe porady mamy także dla pań 50, 60 i 70+!

Zaproszenia na sylwestra

Pamiętajcie, że jeśli spędzacie wspólnie ze znajomymi sylwestra, urządzacie imprezę w domu lub w wynajętym miejscu - wypada wysłać zaproszenia. Gotowe, stylowe i zupełnie za darmo wyślecie u nas! Polecamy!

Zaproszenia na sylwestra

Nie zapomnij wysłać zaproszeń na sylwestra!

Sylwestrowo-imprezowy niezbędnik męski

Mamy także coś dla Naszych i Waszych mężczyzn! Wiązanie krawata to czasami bardzo karkołomna sprawa, nawet dla macho, i nie zaszkodzi sobie przypomnieć to i owo w tej kwestii. Dla tradycjonalistów i lwów salonowych mamy także instrukcję wiązania muszki krok po kroku.

Sylwestrowy niezbędnik męski 2011/2012

Jak związać krawat, jak zawiązać muszkę? Mamy dla Was instrukcję krok po kroku!

Bawcie się szampańsko!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)