Sztuczne rzęsy na każdą okazję

Dzięki sztucznym rzęsom spojrzenie staje się zmysłowe, wyraziste i bardzo kobiece. Jak je przyklejać? I które wybrać? Dowiedz się!
Zasady doklejania rzęs są bardzo proste, dlatego makijażystom ta czynność zajmuje dosłownie chwilę. Nawet jeśli jesteś zupełnie początkująca, po kilku próbach, z pewnością opanujesz tę umiejętność.
  • Rzęsy doklejaj na końcu makijażu, gdy masz pomalowane powieki. Podkręć najpierw własne rzęsy zalotką i lekko je wytuszuj. To sprawi, że nie będą się odznaczały od sztucznych i całość będzie wyglądała bardzo naturalnie.
  • Kępki rzęs doklejaj, zaczynając od zewnętrznego kącika oka. Jeśli chcesz uzyskać naturalny efekt długich i gęstych rzęs, wybieraj te o różnej długości.
  • Na wierzch dłoni nanieś kroplę kleju, maczaj w nim kąciki kępek i za pomocą pęsety doklejaj je między własne rzęsy.
  • Na koniec połącz jednym pociągnięciem maskary własne rzęsy ze sztucznymi. Dzięki temu zabiegowi odsłonisz te miejsca na powiece, w których kępek jest zbyt mało i będziesz mogła uzupełnić ewentualne braki.

Jeśli rzęsy są krzywo przyklejone, nie pomoże im narysowanie kreski na powiece. Odklej je i spróbuj jeszcze raz. Kreska jest w stanie zamaskować tylko bardzo małe niedoskonałości.

Jeśli nie wiesz, jak doklejać kolorowe rzęsy w kształcie piórek, możesz iść do salonu, w którym wykonuje się przedłużanie rzęs metodą Nouveau Lashes. Kosmetyczka dobierze takie, w których będziesz wyglądała najlepiej.

Jeśli rzęsy źle się przykleiły i odstaje ich mały fragment, możesz dołożyć odrobinę kleju za pomocą patyczka kosmetycznego. Następnie dociskaj je pęsetą do powieki przez kilka sekund.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)