Sztuczne rzęsy - Co zrobić, by wyglądały naturalnie

Jak zaaplikować sztuczne rzęsy, aby facet dał się nabrać? Sztuczne rzęsy są wspaniałym makijażowym trikiem na wielkie okazje. Bo choć namawiamy do naturalności, gęste, długie firanki mają czar nie do odparcia, którego nie warto się na zawsze pozbawiać.

Sztuczne rzęsy są wspaniałym makijażowym trikiem na wielkie okazje. Bo choć namawiamy do naturalności, gęste, długie firanki mają czar nie do odparcia, którego nie warto się na zawsze pozbawiać. Na wyjątkową randkę czy pierwsze spotkanie, na ślub czy sesję fotograficzną dodatkowe rzęsy mogą okazać się przebojem wzmacniając magię spojrzenia i zalotność całej twarzy.

Aby sztuczne rzęsy wyglądały naturalniedepositphotos.com

Problem polega wszak na tym, aby sztucznymi rzęsami nie straszyć. Aplikacja wykonywana samemu nie jest łatwa i stąd wiele pomyłek, które potem smutno zawisają nam nad okiem. Dlatego zanim przystąpisz do doklejania rzęs, zapoznaj się z profesjonalnymi poradami…

Jak dokleić sztuczne rzęsy?

  • Obetnij precyzyjnie wymagany kawałek paska z włoskami. Powinien on być tak długi jak odległość od środka oka do zewnętrznego kącika – zaczynając wcześniej ryzykujemy efekt lalkowatej sztuczności. Tymczasem, wzmocnienie naturalnej linii rzęs jedynie na drugiej połowie powieki pozwala nadać oku całkiem naturalnego wyglądu.
  • Na pasek rzęs wyciskamy maleńką ilość kleju i lekko na niego dmuchamy aby zrobił się twardszy i bardziej suchy.
  • Palcami przykładamy pasek rzęs do zewnętrznego kącika oka, dokładnie na linii rzęs. Następnie pęsetą delikatnie dociskamy pasek wzdłuż linii rzęs – na początku może być to dość trudne, ale po kilku próbach zwykle doklejanie nie stanowi żadnego problemu.
  • Palcami delikatnie uciskamy na oba końce “nowych rzęs” przez kilka minut, aby klej dokładnie zaschnął.
  • Rzęsy podkręcamy zalotką i pokrywamy dwoma warstwami maskary, aby naturalne i sztuczne włoski wyglądały prawie identycznie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/11 miesięcy temu
Mnie kępki też się podobają, ale uczulam się na kleje, więc uznałam, że warto zadbać o naturalnie długie rzęsy. I dlatego codziennie używam biotebal rzęsy xxl, bo widziałam u moich sióstr, że super działa. Dopiero mija 3 tydzień z tym serum, a już rzęsy są dłuższe i mocniejsze, więc powinno być lepiej niż dobrze :)
/rok temu
zeby rzesy wygladały naturalnie, nie trzeba przesadzać z ich długoscią i gęstością, niektóre wyglądają jak szczotki do zamiatania, bo są przesadzone. Ja akurat na stałe sie nie zdecyduję, pozostanę przy kępkach perheaps, które mozna przyklejać codziennie, ale ja przyklejam, jak gdzies wychodzę :)
/6 lat temu
Teraz coraz więcej kobiet decyduje się jednak na przedłużenie rzęs. To jest o wiele lepszy zabieg od takiego codziennego doklejania rzęs. Ja sama zresztą juz od 4mc przedłużam rzęsy, bardzo fajny efekty, i równiez wygoda jesli chodzi o urlop, pływanie w basenie. Jesli chodzi o stolicę to polecam to miejsce w którym mozna przedłużyc rzęsy przedluzanierzes-warszawa.pl