POLECAMY

Pomarańczowy cień i niebieska kreska - krok po kroku

Chcesz mieć nowoczesny makijaż? Wypróbuj pomarańczowy cień i niebieską kreskę na powiekach! Zobacz, jak to zrobić krok po kroku. Niebieska kreska i intensywny kolor na oku nie są wcale takie trudne. Nasi wizażyści radzą jak wykonać ten nowoczesnych makijaż inspirowany retro. Makijaż wykonali wizażyści z teamu Make Up Store; fotografował Hadrian Kubasiewicz; pozowała Candy Girl; do makijażu użyto kosmetyków Make Up Store.

Pomarańczowy cień i niebieska kreska - krok po kroku
Krok 3. Na całą twarz nakładamy puder transparentny w kompakcie bądź sypki - taki jaki jest nam wygodnie używać (Micronized Compact Powder lub LoosePowder) w celu utrwalenia makijażu oraz przygotowania cery do nakładania reszty suchych kosmetyków. Krok 4. Na całą powiekę dolną oraz górną – nakładamy cień do powiek, który będzie jaśniejszy od koloru skóry w celu otworzenia oka oraz rozświetlenia (matowy: Vanilla lub lekko połyskujący Cosmic , Meteor).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
barbzo fajny i iteresujący makijaz .kolory sa swietnie dobrane ..jak go sobie zrobiłam to ztwierdziłam ze to wygloda swietnie ...polecam