WOW! Tusze do rzęs nowej generacji

Sprawdź co potrafią! Będziesz zaskoczona!
Wraz z 2015 rokiem wkroczyłyśmy w nową erę tuszy do rzęs. Zadaniem innowacyjnej maskary nadal jest pogrubienie, podkręcenie i wydłużenie rzęs. Ciekawostką jest jednak to, jakimi sposobami jej się to udaje!

Najnowsze tusze do rzęs

Zmieniła się przede wszystkim formuła tuszy - niektóre z nich mają w sobie odżywcze składniki, które wzmacniają rzęsy i sprawiają, że szybciej rosną. Po drugie tusze stały się jeszcze bardziej czarne - każda z nas powinna wiedzieć, że czerń czerni nie równa i tak samo jak innych kolorów, jest jej kilkanaście odcieni. Po trzecie, i może najważniejsze, szczoteczki zyskały nowy wymiar. Niektóre z nich są dwustronne (każda ze stron tworzy na rzęsach inny efekt) a jeszcze inne za pomocą jednego przekręcenia zmieniają się nie do poznania! Zajrzyjcie do naszej galerii najnowszych tuszy do rzęs na miarę XXI wieku.

Więcej o kosmetykach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Ostatnio testowałam dwie nowinki tuszowe i bardzo się rozczarowałam, szczególnie przy tym rock out lash out eyeko, ta szczoteczka to jakaś fatalna pomyłka, tusz rimmela też nie przypadł mi do gustu, ale po zmianie szczoteczki nawet całkiem fajnie wyglądał. Jednak powróciłam do swojego ulubieńca z karaji i jak na razie nie będę już eksperymentować z tuszami
/4 lata temu
Ostatnio zakupiłam sobie rimmel wonderfull ze specjalną szczoteczką, oddzielającą rzęsy, dzięki czemu nakładając maskarę nie ma efektu sklejenia, więc automatycznie mam optycznie zagęszczone rzęsy. Bardzo fajna sprawa.