Cienie do powiek, które kochają Polki!

Sprawdź wybrane przez nas kasetki cieni do powiek idealne dla słowiańskiej urody. Ceny od 15 zł!
Ulubione cienie do powiek statystycznej Polki? Przede wszystkim te w odcieniach beżu, brązu, złota i miedzi. Nic dziwnego, takie kolory doskonale współgrają z naszą słowiańską urodą. Te z Was, które mają niebieskie lub szaro-zielone oczy i chłodny odcień karnacji powinny stawiać na chłodne brązy wymieszane z szarościami i fioletami. Te z Was, które mają piwne, zielono-brązowe lub brązowe oczy i ciepły odcień skóry niech śmiało sięgają po złociste beże i brązy.

W naszej galerii znajdziecie 13 kasetek cieni do powiek. Taka paleta bardzo ułatwia makijaż - jest skomponowana pod względem tonacji, a do tego niektóre cienie są matowe, inne perłowe a jeszcze inne mają w sobie błyszczące brokatowe drobinki.

Więcej o modnym makijażu:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/8 miesięcy temu
A gdzie można kupić takie mineralne cienie do powiek?
/8 miesięcy temu
Ja uwielbiam cienie z Annabelle Minerals, świetne są! Mam wrażliwą cerę, a ostatnio właśnie okolice oczu szczególnie i strasznie łzawią mi oczy kiedy używam nie takich kosmetyków "jak lubia". Te cienie są idealne! Piękne trwałe i zero problemów:)
/rok temu
Moimi ulubionymi są Marocco z Bikora! Łatwo się je nakłada, utrzymują się równomiernie rozłożone na powiece i co fajne można je stosować jako eyeliner.
POKAŻ KOMENTARZE (4)