Najlepszy tusz do rzęs - przegląd najlepszych tuszów do rzęs

Zobaczcie, jakie tusze do rzęs są naszym zdaniem najlepsze.
Barbara Łabuć / 01.05.2014 07:51
Tusz do rzęs to jeden z najbardziej lubianych i najczęściej kupowanych kosmetyków do makijażu. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór tego typu produktów i bardzo ciężko jest znaleźć ten idealny. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć subiektywne zestawienie najlepszych tuszów do rzęs.
Marzysz o zniewalających rzęsach, ale nie chcesz wydawać fortuny na mascarę? Nie musisz! Dobry tusz do rzęs nie musi kosztować fortuny. Godne polecenia produkty, możesz kupić już za 19 zł.

Jak wybrać dobry tusz do rzęs?

Gdy szukasz idealnej maskary, wybierz taką, która jest uniwersalna - pogrubi rzęsy i jednocześnie je wydłuży. Pamiętaj, że w tuszu najważniejsza jest szczoteczka, to na nią powinniście zwracać największą uwagę - duża sprawdzi się przy długich, grubych rzęsach, a cienka przy rzęsach krótkich i delikatnych.

Kosmetyk, który przedłuży trwałość tuszu do rzęs

 

What’s your favourite CATRICE mascara? #catrice #cosmetics #black #mascara

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika CATRICE Cosmetics official (@catrice.cosmetics)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (25)
/15.03.2018 20:33
U mnie króluje Tusz do rzęs 2000 Calorie Dramatic Volume Mascara Max Factor. Ogólnie bardzo lubię produkty z Max Factora, a przy sezonowych obniżkach można je dorwać w całkiem przyjemnych cenach ;)
/30.09.2017 09:50
zobacz sobie tu w Kontigo jaki wybór tuszy https://kontigo.com.pl/makijaz/kosmetyki-do-makijazu-oczu/tusze-do-rzes.html , ja juz tylko u nich zamawiam kosmetyki
/24.04.2017 20:39
Tusze firmy Karaja są bardzo dobre, szczególnie lash design ładnie wydłuża rzęsy i je idealnie rozdziela. Drogeryjne tańsze tusze szybko się kruszą i wysychają w opakowaniach.
POKAŻ KOMENTARZE (22)