Ulubiony tusz Polek kupisz teraz w Rossmannie za 17 zł. „Pogrubia rzęsy aż do 9 razy”

Tusz do rzęs fot. Adobe Stock
W drogeriach Rossmann trwa teraz promocja -55% na makijaż. Tusz do rzęs Colossal Volum Express Maybelline został przeceniony z 37,99 zł na ok. 17 zł.
Małgorzata Machnicka / 18.05.2020 06:26
Tusz do rzęs fot. Adobe Stock

Znalezienie idealnego tuszu do rzęs często okupione jest wielomiesięcznymi (a może nawet wieloletnimi) poszukiwaniami. Dopasowanie odpowiedniej szczoteczki i formuły kosmetyków nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać.

Poszukiwania najlepiej zacząć od przetestowania produktów kultowych i sprawdzonych przez większość kobiet. Rzadko jest tak, że makijażowe hity mają zagorzałe przeciwniczki, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że wam również przypadnie do gustu.

Colossal Volum Express Maybelline w Rossmannie

Jednym z takich kultowych produktów jest tusz do rzęs Colossal Volum Express marki Maybelline. Jego opatentowana szczoteczka Megabrush pozwala na ekspresowane nałożenie tuszu i precyzyjne rozdzielenie rzęs.

Niezwykle ważne jest to, że efekt można stopniować - jedno pociągnięcie tylko delikatnie (ale zadowalająco) podkreśla rzęsy, ale już kilka nadaje im prawdziwie seksowne i wieczorowe wydanie. Maskara, dzięki formule nasyconej kolagenem, pogrubia rzęsy aż do 9 razy!

Teraz Colossal Volum Express kupisz w promocyjnej cenie w drogeriach Rossmann. Kosztuje ok. 17 zł (jego regularna cena to 37,99 zł).

Więcej o kosmetycznych promocjach:
Ten korektor najlepiej maskuje cienie pod oczami. Teraz kupisz go 55% taniej w Rossmannie
Jeden z najlepszych korektorów do twarzy kupisz teraz w Rossmannie za niecałe 15 zł
To najlepszy drogeryjny podkład. Teraz kupisz go za 29 zł w promocji na makijaż w Rossmannie

Redakcja poleca

REKLAMA