Rozświetlacz w płynie fot. Adobe Stock

Dzięki temu rozświetlaczowi skóra wygląda jak po filtrach z Instagrama. Kosztuje 18 zł

Wystarczy tylko kilka kropli, aby skóra zyskała niesamowity blask. Rozświetlacz dostępny jest w 7 zniewalających kolorach - najmodniejszy to ten unicorn!
Małgorzata Machnicka / 06.03.2020 08:34
Rozświetlacz w płynie fot. Adobe Stock

Rozświetlacz na dobre zadomowił się w naszych kosmetyczkach. Niektóre z nas twierdzą, że zaraz obok podkładu, to najważniejszy kosmetyk do makijażu

Większość z nas przyzwyczajona jest do rozświetlaczy w kamieniu lub w kremie - i to takie najczęściej lądują w naszych zakupowych koszykach. Zapominamy o tym, że na rynku dostępne są również produkty rozświetlające w płynie, które można stosować na kilka sposobów. Teraz, jeden z najpiękniejszych rozświetlaczy, który daje efekt tęczowego blasku kupisz w drogeriach Hebe o połowę taniej.

Rozświetlacz w płynie Makeup Revolution w Hebe

Rozświetlacz w postaci płynnego fluidu od Makeup Revolution ma niesamowity, opalizujący, liliowy kolor. Jest skoncentrowany i mocno napigmentowany - pozwala uzyskać piękny efekt tafli lub rozświetlić skórę dokładnie tam, gdzie chcemy. 

rozświetlacz w płynie unicorn cena

Jak go stosować? Możesz stosować go samodzielnie, nakładając palcami lub gąbką do makijażu na najbardziej wystające części twarzy: kości policzkowe, pod łuk brwiowy, na łuk kupidyna i czubek nosa albo dodając kilka kropel do pokładu - doda wtedy skórze świetlistości. Możesz go również dodać do balsamu do ciała lub kremu, aby uzyskać wspaniały, pełny blask.

Dostępny jest w 7 pięknych odcieniach:

  • Unicorn Elixir (na zdjęciu),
  • Starlight (gwiazdny pył),
  • Rose Gold (różowe złoto),
  • Lustre Old (błyszczące złoto),
  • Bronze Old (złoty brąz),
  • Champagne (szampański róż),
  • Luminous Gold (elektryzujące złoto). 

Rozświetlacz w płynie Makeup Revolution - cena

Rozświetlacz w regularnej cenie kosztuje 36,99 złotych. Teraz możesz go kupić za 18,49 złotych w ofercie promocyjnej drogerii Hebe (dostępny jest zarówno stacjonarnie jak i przez internet.

Więcej informacji o promocjach: