Krem do twarzy dające efekt filtrów z Instagrama fot. Adobe Stock

Krem zamiast podkładu? Tak! Ten działa lepiej niż filtry z Instagrama...

Krem Nanoblur od Indeed Labs to produkt, który z powodzeniem zastąpi podkład. Matuje, wygładza, a także ukrywa drobne niedoskonałości i rozszerzone pory. Za krem zapłacić trzeba od 70 do 100 zł.
/ 28.02.2020 06:00
Krem do twarzy dające efekt filtrów z Instagrama fot. Adobe Stock

Coraz więcej kobiet rezygnuje na co dzień z podkładów na rzecz kremów BB i innych lekkich kremów upiększających. Niedawno pisałyśmy m.in. o kremie Dr.Jart+, Cicapair Tiger Grass, który jest lepszy niż filtry z Instagrama oraz o kremie Holika Holika, który również daje podobne efekty, co filtr z Instagrama.

Widać, że zainteresowanie podobnym produktami na rynku jest spore. Nic dziwnego. W końcu która z nas nie marzy o nawilżonej i gładkiej cerze?

Krem Nanoblur od Indeed Labs

Ostatnio znalazłyśmy w sieci kolejny polecany produkt z serii kremów upiększających. To krem rozpraszający światło Nanoblur marki Indeed Labs. Krem ma za zadanie zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz ukryć drobne niedoskonałości i rozszerzone pory.

Dostępny jest w jednym odcieniu, który dopasować ma się do koloru skóry. Efekt: piękna i rozświetlona cera bez stosowania podkładu.

Krem Nanoblur Indeed Labs

Kosmetyk przeznaczony jest do wszystkich typów cery. Najlepiej jednak sprawdzi się w przypadku cery normalnej i mieszanej. W przypadku tłustej konieczne może być lekkie oprószenie twarzy pudrem. Uważać powinny jednak posiadaczki cery suchej, ponieważ krem ma działanie matujące i może delikatnie wysuszać twarz.

Dziewczyny z suchą cerą powinny stosować Nanoblur zmieszany z ich ulubionym kremem nawilżającym, dzięki czemu osiągną lekko rozświetlający (jednak znacznie mniej kryjący) efekt. 

Opakowanie zawiera 30 ml produktu. Krem kosztuje około 70-100 zł i dostępny jest w aptekach internetowych i niektórych drogeriach.

Więcej o hitach kosmetycznych: