Rossmann fot. Materiały prasowe

Ulubiony podkład wszystkich Polek przeceniony o 50% w Rossmannie

To jeden z najczęściej kupowanych podkładów. Teraz, w drogeriach Rossmann, dostępny jest za połowę ceny!
Małgorzata Machnicka / 17.01.2020 07:21
Rossmann fot. Materiały prasowe

Dobrze dobrany podkład to najlepszy przyjaciel każdej kobiety. Potrafi zakamuflować wszelkie niedoskonałości, dodać skórze blasku i sprawić, że będzie wyglądała nieskazitelnie. 

Idealny podkład to taki, który nie tylko świetnie kryje, ale także potrafi nawilżyć skórę i „zasilić" ją cennymi składnikami odżywczymi. 

Podkład True Match od Loreal w drogeriach Rossmann

Kultowy podkład ma teraz nową formułę - zawiera aż 80% składników pielęgnacyjnych, dzięki czemu nie tylko świetnie kryje, ale też pielęgnuje skórę. A to wszystko bez efektu maski! Producent zapewnia, że już po 2 tygodniach cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona.

Za co go tak kochamy? Przede wszystkim za to, że nosi się go bardzo komfortowo, nie ściąga i nie wysusza cery, a do tego jest dostępny w aż 15 odcieniach. 

Obok standardowych numerków, w kodzie koloru pojawiają się też litery. W zależności od tego, czy twoja karnacja jest zimna, ciepła lub neutralna, wybierz odpowiednio podkład oznaczony literą C/R, W lub N.

Jak dobrać odpowiedni odcień?

  • Spójrz na przegub ręki. Jeśli kolor twoich żył jest niebieski lub fioletowy - wybierz C/R, jeśli zielony - wybierz W, jeśli niebieski lub szarawy - wybierz N.
  • Stojąc przed lustrem przyłóż do twarzy białą kartkę papieru i sprawdź, jaki kolor dominuje na skórze. Jeśli żółty - wybierz W, jeśli czerwony lub różowy - wybierz C/R, jeśli żadna z barw się nie odznacza - wybierz N.
  • Jeśli określiłaś już numer i literę, nałóż trzy zbliżone odcienie podkładu na okolicę żuchwy. Nigdy nie sprawdzaj odcienia podkładu na dłoni. Ten, który będzie się z nią najbardziej stapiał, to twój idealny kolor.

Podkład True Match kosztuje 32,49 zł (w regularniej cenie 67,99 zł). Znajdziesz go m.in. w drogeriach Rossmann.

Więcej informacji o promocjach:
Ta matowa pomadka jest hitem na Instagramie!
8 kosmetycznych hitów z Rossmanna na styczeń 2020

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)