POLECAMY

Marka, na którą czekałyśmy nareszcie w Polsce!

Kochają ją kobiety na całym świecie.
Marka, na którą czekałyśmy nareszcie w Polsce! fot. FREE/kolaż Polki.pl

Makeup Revolution to brytyjska marka, która zadebiutowała całkiem niedawno, bo na początku 2014 roku. Zaskoczone? My też myślałyśmy, że jest na rynku przynajmniej ze 20 lat. To tylko świadczy o tym, jak bardzo jest rozpoznawalna - w ciągu dwóch lat zdołała zdziałać tyle co niejedna ta światowej sławy! Marka w mig podbiła kosmetyczny rynek w Anglii, a do jej popularności w Polsce mocno przyczyniły się youtuberki i blogerki.

Sprawdź kosmetyczne hity na jesień

Makeup Revolution ma w swojej ofercie przede wszystkim palety do makijażu - głównie cieni do powiek, ale znajdziecie również palety łączone - z różami, bronzerami i rozświetlaczami. Świetnej jakości kosmetyki za rozsądne pieniądze, czego można chcieć więcej od makijażowej marki?

Na półkę z kosmetykami Makeup Revolution trafiłyśmy w drogerii Hebe. Co prawda nie ma wszystkich produktów, ale i tak oferta jest bardzo szeroka. Warto pamiętać, że marka bardzo często wypuszcza limitowane, krótkie kolekcje - polujcie więc na perełki!

Jakie są nasze zakupowe plany? Na naszej liście jest rozświetlacz w kształcie serduszka i paleta do konturowania twarzy. Czekamy jeszcze na szminki i błyszczyki, póki co nie widziałyśmy ich w drogerii. A wy na co macie największą ochotę?

1. paleta cieni do powiek, cena 39 zł, 2. paleta do konturowania, cena 39 zł, 3. róż do policzków, cena 29 zł, 4. paleta cieni do powiek, cena 49 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Od dość dawna można dostać te kosmetyki w drogeriach Vica :)