POLECAMY

Poznaj markę: Apis Natural Cosmetics

Znasz już produkty tej polskiej marki?

Apis Natural Cosmetics to rodzinna firma od 26 lat produkująca kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Marka powstała w 1988 roku, a jej założycielem jest biotechnolog Krystyna Arcabowicz. Jej historię rozpoczęła produkcja kremu z mleczkiem pszczelim, który do dzisiaj cieszy się uznaniem wielu kobiet. Apis jako jedna z pierwszych marek w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach: detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy  i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA.

Poznaj inne polskie marki kosmetyczne

To co najbardziej nas zachwyca w kosmetykach marki Apis, to przede wszystkim ich skład. Miałyśmy okazję przetestować już kilka produktów i naszym ulubionym jest serum rozświetlające do twarzy z perłą i kawiorem. Ogromnym plusem są ceny, za krem do twarzy zapłacimy 45 zł, za serum 50 zł a za peeling do ciała 49 zł.

Na naszej liście "do przetestowania" znajduje się odmładzający krem z szafirem i żelowy tonik z tybetańskimi owocami goji. Kosmetyki marki Apis możecie kupić w profesjonalnych salonach i na stronie internetowej.

 

Kolejne produkty od #apis do testowania 😉 #apiscosmetics #kosmetyki #pielegnacja #testowanie #beauty #blog #blogger

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Not Too Serious Blog💋 (@nottooseriousblog)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)