Lekkie kremy do twarzy na wiosnę

Świetnie nawilżają, błyskawicznie się wchłaniają i idealnie nadają pod makijaż. Zobaczcie nasze typy!
Małgorzata Machnicka / 07.05.2015 07:10
Emulsja, serum, sorbet, żel. Lekkie i ultranowoczesne kosmetyki do twarzy już nie mają w swoich nazwach słowa "krem". Poza tym, że szybko się wchłaniają i stanowią doskonałą bazę pod makijaż to jeszcze sprawiają, że skóra jest nawilżona i rozświetlona, po prostu idealna.

Niektóre z nich mogą dodatkowo spłycać zmarszczki, inne mają działanie matujące a jeszcze inne milimalizują pory. Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie 8 najlepszych produktów. Macie wśród nich swój ulubiony?

Więcej o kosmetykach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/26.04.2018 14:30
Moim ulubieńcem na wiosnę jest krem żel Hydrain3. Jest naprawdę lekki i świetnie nawilża. Ma bardzo dobry skład i piękny zapach
/22.08.2016 04:22
A mi właśnie na lato bardziej pasuje kremik z ich serii hydrosense, lekki ale treściwy, moja cera jest po nim ładniejsza, nie jest już miejscami czerwona i sucha. Do tego mniejsze zmarszczki są praktycznie nie widoczne a cera rzeczywiście jakby jędrniejsza była .
/05.04.2016 21:55
Bardzo lubię krem balance z oeparolu, po nim moja cera jest gładsza, bardziej elastyczna i odżywiona, ma ładny kolor. Stosuję codziennie i już po drugim opakowaniu widziałam efekty.