POLECAMY

Tylko nam Joanna Krupa zdradziła swoje urodowe sekrety. Stosuje metody, które powinnyście wprowadzić w życie już dzisiaj!

Łatwy sposób, który pozwala zachować młody wygląd na dłużej.

Joanna Krupa to naprawdę piękna kobieta, która ma nieskazitelną skórę, piękne włosy i idealną sylwetkę. W krótkiej rozmowie zdradziła nam swoją metodę na perfekcyjny wygląd.

Dwie polskie gwiazdy w takim samym kombinezonie. Która wyglądała lepiej?

Sekret urody Joanny Krupy

Jeżeli zastanawiacie się, jaki jest sekret urody Joanny, to zapewniamy was, że jest banalnie łatwy i każda z was może wprowadzić go w codzienne życie. Joanna Krupa podkreśla, bardzo duże znaczenie ma dla niej idealny makijaż i fryzura, ale później zwraca uwagę na coś bardzo ważnego - odpowiednie nawilżanie i ochronę przeciwsłoneczną.

Gwiazda już jakiś czas temu zrezygnowała z opalania się. Zawsze przed wyjściem na słońce stosuje kremy z wysokim filtrem, zakłada okulary przeciwsłoneczne i kapelusz, który dodatkowo chroni ją przed szkodliwym działaniem słońca.

Co robi, aby jej skóra była opalona? Na co dzień używa samoopalaczy, a na wyjątkowe okazje kremów koloryzujących i zawierających połyskujące drobinki, które sprawiają, że jej skóra wygląda nieskazitelnie.

Joanna Krupa pierwszy raz o rozwodzie... "To Romek go chce, nie ja. Nie chciał słyszeć o innym rozwiązaniu"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)