POLECAMY

Joanna Krupa o rozstaniu: "Otwieram nowy rozdział!"

Kibicujecie jej?
/ 10 miesięcy temu
Joanna Krupa o rozstaniu: "Otwieram nowy rozdział!" screen Instagram

Joanna Krupa otwiera nowy rozdział w życiu - z dnia na dzień stała się rozwódką, a także... samotną gwiazdą. Rozstała się z agencją prowadzoną przez Małgorzatę Leitner. Zmiany w jej życiu są ogromne, ale ona nie zwalnia tempa i prze do przodu.

Joanna Krupa od 8 lat była reprezentowana w Polsce przez agencję Avant Management. Dlaczego? Joanna Krupa nie poinformowała mediów o jakimkolwiek sporze, konflikcie czy niesnaskach. W polskim show-biznesie było sporo takich przypadków i rozczarowań. Edyta Górniak rozstała się z Maja Sablewska (zwolniła ją przez internet), oburzona robieniem przez nią "własną karierę".

Joanna Krupa zalicza rozstanie za rozstaniem

Joanna Krupa poinformowała na swoim Facebooku o zmianach. Czy Leitner została uprzedzona przez Krupę o publikacji tego posta? Może była zła, że Leitner zaczęła swoją celebrycką karierę i zaczęła być gwiazdą. W końcu Krupa stwierdziła, że musi zapomnieć o sentymentach i zakończyć współpracę z przyjaciółką.

Romain Zago pierwszy raz o rozwodzie: "Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. (...) potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku"

Kochani, w dniu 30 czerwca 2017 roku zakończyłam współpracę z Agencją Avant Management reprezentowaną przez Małgorzatę Leitner. Otwieram nowy rozdział, z głową pełną pomysłów i motywacji do działania. Moja najbliższa wizyta w Polsce wypełniona jest po brzegi spotkaniami biznesowymi, wywiadami i sesją zdjęciową na okładkę jednej z gazet. Szczegóły wkrótce. Od dziś we wszystkich kwestiach zawodowych proszę o kontakt poprzez mój oficjalny adres mailowy.

 

Falling in love with yourself first doesn't make you vain or selfish - it makes YOU. #JoannaKrupa #BlackDoorManor

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Przed Joanna Krupą nowe wyzwania i cele. Czy poradzi sobie na tej nowej drodze życia? Mamy wrażenie, że przeżywa każde rozstanie - na jej Instagramie pojawiają się roznegliżowane zdjęcia, ale z refleksyjnymi podpisami...

Założyły wystrzałowe kreacje i wybrały ten sam kolor. Żona i siostra Lewandowskiego razem na weselu: która lepiej wyglądała?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 miesięcy temu
Ja to mogę sobie wyobrazić o co jej chodzi. Joaśka chce robić karierę, bo to kocha, bo czuje się najlepiej robiąc to.. co więcej tłumaczyć. Idziemy tam co jest sensem naszego życia.. Kibicuję mocno za podążanie za marzeniami! :*