Jaki makijaż dla Pani spod znaku Lwa?

Kobiety malują się, by podkreślić swoje atuty i naturalną urodę. Dobry makijaż opiera się na właściwym doborze kolorów. Poznaj naszą propozycję dla Pań spod znaku Lwa.
/ 16.11.2010 13:10

Lwy wystrzegają się nijakości, nie lubią wyglądać jak inni. Modowe nowinki są dla nich bardzo ważne, korzystają z nich, by wyglądać dobrze, oryginalnie, ale i by być na topie. Żaden Lew nie pozwoli sobie na to, by być poza głównym nurtem, Lew błyszczy i zwraca na siebie uwagę.

Najważniejsze, żebyś była widoczna!

Drogie Panie, dla Was makijaż to sztuka szczegółu. Najlepiej będzie, jak postawicie na wyrazistość. Kolory dla Lwa to mocne czerwienie, od jasnych po te w kolorze wina. Róż i brąz też cudownie będzie prezentował się na Waszej twarzy. Czego nie może zabraknąć w Waszej kosmetyczce? Czarnego tuszu, czarnej kredki oraz pudru. Bez tego to nawet nie warto wychodzić z domu.

Naturalnie i wyraziście

Na co dzień stosujcie delikatny makijaż. Wyrazisty powinien być jeden element, np. oczy albo usta. Wieczorem jednak możecie zaryzykować coś mocniejszego, np. czarne oczy plus mocna, czerwona szminka.

Zobacz także: Makijaż smoky eyes - krok po kroku

Makijaż dla Lwów to styl Scarlett Johansson czy Sieny Miller.