POLECAMY

Doskonałe usta

Piękne usta to marzenie każdej kobiety. W tej kwestii jesteśmy wstanie pomóc naturze. Jest kilka wskazówek, jak osiągnąć optycznie duże, równe, pełne usta.
Doskonałe usta

Jasne barwy szminek i błyszczyków powiększają usta. Gdy pomalujesz usta ciemnym kolorem, optycznie je zmniejszysz. Bardzo modne jest wszystko, co ma w sobie połysk. Blask błyszczyka sprawi, że usta wyglądają młodo i są sexy.

Kredka do ust

Przy malowaniu ust dobrze jest nauczyć się korzystać z kredki, dzięki niej ładnie je obrysujesz. Chcąc powiększyć usta, kreskę malujesz przy ich zewnętrznej krawędzi. W ten sposób optycznie je uwydatnisz. Za pomocą kredki równie sprawnie jesteś w stanie wyrównać krawędź ust (gdy są krzywe). Kredki najczęściej szukamy w kolorze zbliżonym do ust np. przydymionego różu.

Szminki i błyszczyki

Malując szminką usta staramy się nie wyjść poza granice obrysowanych kredką ust. Szminka może być tego samego koloru, co kredka lub ciemniejsza.

Błyszczyk, który ma właściwości nabłyszczające i rozświetlające dodaje blasku. Stosujemy zazwyczaj najjaśniejsze kolory błyszczyków, zbliżone barwą do wcześniej położonej szminki. Delikatnie malujemy usta błyszczykiem pokrywając nim tylko środkową ich część, tak położony błyszczyk uwypukli usta.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)