Jaki makijaż dla Pani spod znaku Koziorożca?

Kobiety malują się, by podkreślić swoje atuty i naturalną urodę. Dobry makijaż opiera się na właściwym doborze kolorów. Poznaj naszą propozycję dla Pań spod znaku Koziorożca.

Panie Koziorożce mocno stąpają po ziemi. Także w modzie stawiają na praktyczność. Źle się czują, gdy mają nieodpowiednią do sytuacji kreację. Jest to dla nich ważniejsze od panujących w modzie trendów. Często idą w ogóle obok modowych nowinek, które nie mają dla nich specjalnego znaczenia. Koziorożce stawiają na prostotę, szyk i elegancję.

Delikatnie podkreślone oczy

W makijażu kierują się podobnymi zasadami co w ubiorze, nie starają się specjalnie wyróżniać. Stawiają na takie kolory jak: beżowy, brązowy i fioletowy. Wydawać by się mogło, że te kolory stwarzają smutny wizerunek, ale to fałszywe stwierdzenie. Panie Koziorożce wspaniale łączą brązowe cienie z brązową kredką, nadając swemu spojrzeniu tajemniczości. Nie potrzeba już wówczas niczego więcej. Tylko tusz, puder i jasna pomadka – to wystarczy, by stworzyć śliczny makijaż.

Czerwona pomadka i czarna kredka - idealne połączenie na wieczór

Na wieczór proponujemy jednak coś mocniejszego. Na przyjęciu warto zabłysnąć. Postawcie wówczas na mocne oczy oraz usta. Najładniej prezentuje się połączenie czarnej kredki z czerwonymi ustami. Warto także zainwestować w pomadki o kolorze będącym połączeniem czerwieni i brązu, dodadzą Wam uroku.

Makijaż dla Koziorożca jest w stylu Katarzyny Herman czy Liz Tyler.

Zobacz także: Kształt oczu a makijaż

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)