Jak wykonać no make-up - najlepsze kosmetyki do makijażu

Zobacz, co będzie ci potrzebne.
Karolina Kalinowska / 03.09.2015 06:29

Wbrew pozorom wykonanie makijażu no make-up jest bardzo trudnym zadaniem. Uzyskanie naturalnego efektu używając dość dużej liczby kosmetyków, jest nie lada wyzwaniem. A jego podstawą stanowi doskonalej jakości podkład lub krem BB i oczywiście nieskazitelnie gładka skóra.

Jak wykonać makijaż no make-up?

Na oczyszczoną i nawilżoną skórę twarzy nałóż fluid lub krem tonujący - dzięki niemu ukryjesz wszystkie niedoskonałości i wyrównasz kolor skóry. Pod oczy wklep rozświetlający korektor, który zatuszuje cienie pod oczami i wszelkie oznaki zmęczenia. Po kilku godzinach twoja skóra się błyszczy? Muśnij ją puder mineralny, który ją zmatowi i dodatkowo utrwali makijaż. Aby dodać skórze młodzieńczego blasku, na kości policzkowe nałóż róż w delikatnym kolorze.

Na całą powiekę ruchomą nałóż matowy cień w beżowym kolorze, a rzęsy dokładnie pomaluj ulubioną maskarą. Aby brwi były zdyscyplinowane i bardziej wyraźne muśnij je kosmetykiem przeznaczonym do ich stylizacji - cieniami, tuszem lub kredką. Na koniec pomaluj usta szminką lub błyszczykiem do ust w odcieniu nude.

Więcej kosmetycznych hitów: