Nowości kosmetyczne wrzesień 2015 - przegląd najlepszych kosmetyków

Zobaczcie, co w tym miesiącu pojawi się na sklepowych półkach
Karolina Kalinowska / 31.08.2015 06:01

Nowości kosmetyczne na wrzesień wyraźnie sygnalizują, że lato dobiega końca. Na sklepowych półkach pojawiają się już jesienne kolekcje do makijażu, balsamy brązujące i kosmetyki do opalania ustępują miejsca produktom intensywnie nawilżającym i regenerującym.

Najlepsze nowości kosmetyczne na wrzesień

W tym miesiącu mamy kilku faworytów! Podstawę naszej kosmetyczki stanowią produkty do pielęgnacji - uważamy je za najważniejsze i jesteśmy w stanie wydać na nie znacznie więcej niż na produkty do makijażu. Tym razem nasze serce skradł profesjonalny system do pielęgnacji z witaminą C amerykańskiej marki Obagi, który zapobiega pierwszym oznakom starzenia. W jego skład wchodzi żel oczyszczający, tonik przygotowujący skórę do aplikacji kolejnych produktów, serum z witaminą C, złuszczający lotion, krem na noc i krem chroniący przez promieniowanie UVA i UVB.

Do grona naszych ulubieńców dołączył również krem intensywnie nawilżający z 5% kwasem migdałowym marki Dottore - doskonale nawilża i sprawia, że skóra jest idealnie gładka. Na uwagę zasługuj również multifunkcyjny krem korygujący to twarzy z efektem Blur marki Bielenda - pięknie rozświetla. Jesienią ukochane perfumy zamieniamy na nowy zapach Marca Jacobsa - Daisy Forever - pięknie pachną i mają uroczy flakon.

 

Zachwycamy się nowym zapachem od @marcjacobs ❤️💙💜💚💛 #polkipl #wredakcji #perfumy #marcjacobs

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polki.pl (@polkipl)

Więcej kosmetycznych hitów: 

Redakcja poleca

REKLAMA