Dermotan - 13 intensywnie kryjących podkładów do twarzy

Dzięki nim zapomnisz o niedoskonałościach!
Karolina Kalinowska / 01.09.2015 06:37

Intensywnie kryjący podkład stosowany z umiarem jest w stanie zdziałać cuda. Doskonale kryje niedoskonałości i przebarwienia, a dodatkowo nie powodując efektu maski. Jeżeli macie problemem jedynie z niektóre partiami twarzy możecie kryjące podkłady stosować punktowo zamiast korektora. Dodatkowo, aby ułatwić wam nieco wybór odpowiedniego kosmetyku, wybrałyśmy 13 produktów godnych polecenie. Jesteście ciekawe? Zajrzyjcie do naszej galerii poniżej!

Najlepsze kryjące podkłady do twarzy

Najczęściej wymienianym na forach kosmetykiem, używanym do korygowanie niedoskonałości i przebarwień skóry jest Dermotan. To tonik, który po nałożeniu na dowolną część ciała przywraca jednolity kolor skóry. Bardzo często jest wykorzystywany u osób walczących z bielactwem, a jego działanie jest bardzo intensywne. 

Do grona naszych ulubionych kryjących podkładów bez wątpienia możemy zaliczyć podkład Colorstay Combination Oil Skin od marki Revlon. Bardzo mocno kryje, jednak jego lekka konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Jeżeli macie widoczne przebarwienia zbawieniem będzie dla was intensywne krycie podkład Dermacol - kosztuje grosze i jest świetnej jakości.

Więcej kosmetycznych hitów: