POLECAMY

Poznajcie nową top modelkę: Zuzanna Kołodziejczyk będzie gwiazdą?

Zuzanna Kołodziejczyk wygrała 3. edycję Top Model: Zostań Modelką
Poznajcie nową top modelkę: Zuzanna Kołodziejczyk będzie gwiazdą? fot. Akpa

Środowy wieczór należał do niej! Zuzanna Kołodziejczyk wygrała 3. edycję programu TVN Top Model: Zostań Modelką. Czy czeka ją los jej koleżanek z poprzednich edycji? Niespełnionych gwiazd świata mody, czy może jej właśnie się uda! Dowiedzcie się więcej o 19-letniej poznaniance.

Zuzanna Kołodziejczyk ma 173 cm wzrostu i waży ok. 58 kg. Urodziła się w 1993 roku w Poznaniu. Piękna nastolatka i aspirująca modelka studiuje komunikację społeczną, a w dzieciństwie chciała zostać policjantką...Ma siostrę Tamarę, która jest fotografem i jej...bliźniaczką!

Zuzanna Kołodziejczyk swoje relacje z rodzicami uważa za idealne, a jej wzorem do naśladowania oprócz jej mamy jest Anja Rubik, której karierę podziwia. Dodatkową informacją jest to, że Zuzanna Kołodziejczyk, ma 7 kolczyków w uszach i jeden w nosie.

Zwyciężczyni Top Model: Zostań Modelką podpisała już kontrakt z agencją modelek NEXT, jesteśmy zatem ciekawe jak potoczy się jej kariera. Czy gwarantowane chodzenie w pokazach Dawida Wolińskiego wystarczy by utrzymać się na rynku?

Przeczytajcie również:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Uważam ze Zuzzana Kolodziejczyk jest ladna dziewczyna a takze ma interesujace rysy twarzy :) zasluguje na szanse zrobienia kariery:) Powodzenia życze:)
/5 lat temu
Zuzanna Kołodziejczyk wygrała Top Model i na tym się skończy jej kariera
/5 lat temu
Zuzanna Kołodziejczyk ma ciekawą twarz, ale chyba jest za gruba na modelkę?