POLECAMY

Zielona szminka Ady Fijał - wpadka

Makijaż zainspirowany trendami na wiosnę 2012. Niestety niezbyt udany...
Zielona szminka Ady Fijał - wpadka fot. ONS
Ada Fijał to znawczyni trendów - jako jedna z pierwszych prezentuje najmodniejsze makijaże i fryzury. I chociaż zazwyczaj jej się udaje, to niestety tym razem zaliczyła makijażową wpadkę. Zielona szminka Ady Fijał to nieudany eksperyment.

Aktorka pojawiła się w zielonym makijażu ust na pokazie Roberta Kupisza i od razu wywołała ogólne poruszenie. Nie codziennie bowiem widzi się tak ekstrawagancki kolor na ustach. Oczywiście te z Was, które na bieżąco śledzą trendy, wiedzą, że nietypowe kolory szminek pojawiały się na wybiegach u sławnych projektantów - m.in. u: Vivienne Westwood, Mary Katrantzou.

Popieramy urodowe eksperymenty, ale tym razem Ada Fijał popełniła kilka podstawowych błędów. Przede wszystkim zieleń na jej ustach powinna być intensywniejsza. Aktorka nie powinna była dopuścić do tego, by pomadka się starła, a tak to niestety w tym przypadku wygląda. W efekcie zamiast wiosennej zieleni, naszym oczom ukazała się jej niezdrowo wyglądający odcień. Warto również zauważyć, że zieleń niezbyt pasuje do Ady Fijał. Żle dobrany do jej karnacji kolor jedynie podkreślił bladą cerę aktorki.

A co Wy sądzicie - Zielona szminka to hit czy kit?


A tak zielona szminka prezentuje się w oryginale na pokazie wiosenno-letnim Mary Katrantzou:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
I wg was zieleń i to w innym odcieniu i intensywniejsza na ustach wygłodzonej modelki wygląda lepiej? Moim zdaniem zieleń to nie kolor dla ust - no chyba że cała stylizacja jakaś taka papuzio-wiosenna to może jeszcze przeszłaby...
/5 lat temu
ciekawe:))
/5 lat temu
Hit