POLECAMY

Z ostatniej chwili - Nergala nie można zwolnić!

Adam Darski tak skonstruował swoją umowę, że zwolnienie go jest nieopłacalne!
Z ostatniej chwili - Nergala nie można zwolnić!

To prawda! Adam Darski vel Nergal, okrzyknięty satanistą roku, nie może zostać zwolniony z Dwójki. Jak donosi "Fakt" skonstruował swoją umowę w taki sposób, że stacja poniesie ogromne straty finansowe, jeśli zwolni go przed końcem programu.

Domyślamy się, że szatan maczał w tym palce, bo skąd Nergal mógłby wiedzieć, że taka sytuacja może mieć miejsce? W dobrego prawnika przecież nikt nie uwierzy!

Fakt jest faktem - Darskiego zwolnić się nie opłaca. I choć Dwójka zadowolona z takiej krytyki środowisk katolickich nie jest, Nergal jurorem zostanie.

Zastanawiamy się tylko nad tym, czy środowiska katolickie zdają sobie sprawę z tego, jak wielką reklamę Adamowi robią? I nie tylko jemu - programowi "The Voice of Poland" także. Może to druga przyczyna, dlaczego stacja decyduje się na współpracę z Darskim pomimo krytyki.

Adam Darski/ fot. MWmedia

Oto, czego udało się dowiedzieć "Faktowi" w temacie umowy Nergala: "Władze TVP nie są zadowolone, że muzyk zbiera tyle negatywnych opinii. Kierownictwo stacji i producenci show The Voice of Poland muszą wciąż tłumaczyć się z jego wywiadów i odpierać ataki oburzonych katolików. A najgorszy jest dla nich fakt, że nie mogą dużo więcej zrobić. Wokalista tak sprytnie skonstruował swój kontrakt, że telewizja nie jest w
stanie wymusić na nim innego zachowania."

Czy Waszym zdaniem Nergal zachowuje się źle na wizji? Głosi satanistyczne hasła?

Zobacz też: Nowe informacje odnośnie ciąży Muchy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)