Wyprzedaż w Zarze - kombinezon za 159 zł

Wyprzedaż w Zarze - kombinezon fot. Materiały prasowe
Kombinezon to świetna alternatywa dla sukienki. Idealny upolujesz teraz w Zarze na wyprzedaży. Przeceniony jest z 249 zł na 159 zł.
/ 03.01.2020 14:54
Wyprzedaż w Zarze - kombinezon fot. Materiały prasowe

Wyprzedaż w Zarze trwa. W dobrej cenie znaleźć można m.in. bardzo modne w tym sezonie płaszcze ze sztucznego baranka.

Kurtkę w tym stylu ma jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Joanna Koroniewska w płaszczu z Zary wygląda rewelacyjnie. Okazuje się, że na wyprzedaży w Zarze znajdziemy dużo więcej interesujących ubrań.

Wyprzedaż w Zarze - kombinezon

Przeglądając stronę internetową sieciówki szczególnie wpadł nam w oko zielony kombinezon, który aktualnie jest przeceniony z 249 zł na 159 zł. Kombinezon za sprawą paska w talii świetnie podkreśli sylwetkę.

Kombinezon z Zary

Materiały prasowe

Dodatkowo szeroki krój nogawki pięknie wydłuży (zwłaszcza w połączeniu z wysokimi szpilkami) i nieco wyszczupli sylwetkę. Na uwagę zasługuje również oryginalny kolor butelkowej zieleni, który dobrze współgra ze słowiańskim typem urody.

Kombinezon to wciąż niedoceniana przez wiele z nas część garderoby. Warto się jednak do niej przekonać, ponieważ może stanowić świetną alternatywę dla sukienki.

Dobrze sprawdzi się podczas uroczystości, na których wymagany jest nienaganny wygląd, np. na weselu, uroczystej kolacji czy na ważnych przyjęciach. Kombinezon z szerokimi nogawkami (w stonowanym kolorze) pozwala w oryginalny sposób zachować elegancki i wieczorowy charakter imprezy.

Jeżeli przypadł wam do gustu wybrany przez nas kombinezon, to warto się pośpieszyć. Produkt zakupić można tylko w sklepie internetowym Zary. Znika w błyskawicznym tempie. Aktualnie pozostały jedynie rozmiary XS i S.

Więcej hitów z Zary:
Sukienka z Zary hitem sprzedażowym
Marynarka z Zary nowym hitem w sieci
Top z Zary hitem Instagrama

Redakcja poleca

REKLAMA