Joanna Koroniewska w płaszczu z Zary. Jak wygląda?

Joanna Koroniewska w płaszczu z Zary fot. ONS.pl
Joanna Koroniewska wybrała stylowy płaszcz z kolekcji marki Zara. To hit sezonu jesień-zima 2019/2020.
Marta Kosakowska / 13.12.2019 06:04
Joanna Koroniewska w płaszczu z Zary fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska to jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Aktorka zazwyczaj stawia na klasyczny styl, ale nie stroni od gorących trendów. Zatem nic dziwnego, że ostatnich dniach zamieściła na Instagramie zdjęcie w brązowym płaszczu ze sztucznego baranka. Gdzie można go kupić, jak wygląda i ile kosztuje?

Joanna Koroniewska w płaszczu z Zary

Gwiazda postawiła na bardzo modny w tym sezonie płaszcz ze sztucznego baranka, czyli tzw. teddy bear coat w kolorze brązowym. aszcze i kurtki ze sztucznego futerka były modne już rok temu, ale dopiero w sezonie jesień-zima 2019/2020 zdobyły bardzo dużą popularność.

Joanna Koroniewska zdecydowała się na model z aktualnej kolekcji jednej z najpopularniejszych sieciówek. Musimy przyznać, że ten płaszcz nam również wpadł w oko, bo jest fajną alternatywą dla tradycyjnej kurtki puchowej, która niestety nie pasuje do każdej sylwetki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj tak rozpoczął się mój dzień. 🚀💥🙌PRAWIE latająco!!! A potem było już tylko gorzej. 🤪🤪🤨😂😂😂🤦‍♀️ Uprzedzam pytania choć pewnie pod TAKIM zdjęciem ich raczej nie będzie- czapa zdjęta z Córki, reszta kupiona na przecenie. 😂🤣😜 I oczywiście najseksowniejsze buty na świecie. Dla KAŻDEGO niemal faceta- ale za to jakie ciepłe. ✌️🤣😂 #CZASEMbywamLOTNA #uLOTNAkoroniewska #koroniewskaNAmietle #lecimy #Dzisiaj tak rozpoczął się mój dzień. 🚀💥🙌🏻 PRAWIE latająco!!! A potem było już tylko gorzej. 🤪🤪🤨😂😂😂🤦‍♀️ Uprzedzam pytania choć pewnie pod TAKIM zdjęciem ich raczej nie będzie- czapa zdjęta z Córki, reszta kupiona na przecenie. 😜 Oczywiście najseksowniejsze buty na świecie. Dla KAŻDEGO niemal faceta- ale jakie ciepłe. 🤣😂 #CZASEMbywamLOTNA #uLOTNAkoroniewska #koroniewskaNAmietle #STARAnaMIOTLE #😜 #dowborybehappy #STRASZNOśmieszne #szczeżuja #pospolita #aJAKŻE #instaphotoshoot #instaMAMA #złotacelebrytka ##aRACZEJ #żółtaCELEBRYTA #MAMAzwariowana #realME #photooftheday #dowborybehappy #STRASZNOśmieszne #szczeżuja #pospolita #aJAKŻE #instaphotoshoot #instaMAMA #złotacelebrytka ##aRACZEJ #żółtaCELEBRYTA #MAMAzwariowana #realME #photooftheday #🙌

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Mamy smutną wiadomość dla osób, ktore chciałyby mieć taki sam płaszcz, jak znana aktorka. Joanna Koroniewska przyznała, że płaszcz kupiła kilka sezonów temu. Na szczęście, trend na sztucznego baranka nie przeminął, a w hiszpańskiej sieciówce można kupić obecnie niemal identyczny model.

Płaszcz ze sztucznego baranka Zara

Teddy bear coat możesz kupić w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych marki. Jest dostępny w rozmiarze S, M, L i kosztuje 399,00 zł. My radzimy jednak zaczekać z zakupem jeszcze chwilę, bo przecież zaraz po świętach ruszą sezonowe wyprzedaże i z pewnością uda się trochę zaoszczędzić :) 

Więcej modnych ubrań z Zary:
Sukienka z Zary nowym hitem sezonu. Jak wygląda?
Marynarka z Zary nowym hitem sieci. Ile kosztuje?
Sukienki do pracy z Zary: 5 modeli do 100 zł

Redakcja poleca

REKLAMA