Agnieszka Maciąg fot. serwis prasowy

Wrześniowy Maraton Mody w Porcie Łódź

Wrzesień w Porcie Łódź upłynie pod znakiem modowych inspiracji. Premierom nowych kolekcji na sklepowych półkach towarzyszyć będą castingi na modelki, spotkania ze stylistami i wizażystami oraz pokazy mody.
/ 09.09.2010 09:12
Agnieszka Maciąg fot. serwis prasowy

Podczas wrześniowych prezentacji najaktualniejszych trendów nie zabraknie gwiazd – Port Łódź odwiedzą m.in. Agnieszka Maciąg, Tomasz Jacyków, Karolina Malinowska, Kasia Cichopek i Agnieszka Popielewicz.

Maciąg, Jacyków i Malinowska wybiorą najlepsze modelki
W weekend 11 – 12 września w Porcie Łódź odbędzie się otwarty casting, podczas którego wyłonione zostaną najlepsze modelki. Wezmą oni udział w pokazach mody, podczas których na wybiegu prezentowane będą najnowsze kolekcje znanych i lubianych marek odzieżowych dostępnych w Porcie Łódź.

- 11 i 12 września będziemy szukać modelek i modeli – amatorów, którzy chcą spełnić swoje marzenie o występie na wybiegu. W naszym castingu może wziąć udział każdy, kto w tych dniach odwiedzi Port Łódź – informuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Uczestnicy castingu będą mieli okazję zaprezentować się przed jury w składzie: Agnieszka Maciąg, Tomasz Jacyków i Karolina Malinowska. Ponadto, chętni będą mogli wziąć udział w sesji fotograficznej.

Uwolnij swoje piękno w Porcie Łódź
18 i 19 września (sobota i niedziela) w Porcie Łódź odbędzie się akcja pod hasłem „Uwolnij swoje piękno”. Przez dwa dni na klientów centrum czekać będą styliści, wizażyści i fryzjerzy. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z indywidualnych porad ekspertów z dziedziny stylizacji, a także podpytać gwiazdy o ich sposoby na to, aby zawsze świetnie wyglądać. W ten weekend Port Łódź odwiedzą także Karolina Malinowska, Edyta Piasecka (znana stylistka gwiazd), Ewa Gil (jedna z najbardziej popularnych makijażystek) oraz Jacek Olejniczak (stylista i fryzjer). Imprezę poprowadzi Agnieszka Popielewicz.

Dodatkową atrakcją czekającą na klientów Portu Łódź będą pokazy taneczne uczestników You Can Dance i Mam Talent, wśród nich m.in. Maciek „Gleba” Florek i Artur Cieciórski. - Wiele osób podkreśla, że taniec pozwolił im odkryć swoje wewnętrzne piękno, uwierzyć w siebie i poczuć się doskonale we własnym ciele. Pokazy tańca w wykonaniu profesjonalistów oraz indywidualne rozmowy ze stylistami, wizażystami i gwiazdami pozwolą naszym klientom zainspirować się na sezon jesienno- zimowy i uwolnić piękno, które w nich drzemie – mówi Emilia Lange- Cichocka.

Inspiracje na sezon jesień- zima na wybiegu Portu Łódź
W ostatni weekend września w Porcie Łódź pojawi się wybieg, na którym prezentowane będą modowe inspiracje na aktualny sezon. W pokazach mody wezmą udział profesjonaliści oraz modele i modelki wyłonieni przez jury podczas castingu. Dwudniową modową rewię poprowadzą Kasia Cichopek i Tomasz Jacyków. Dodatkową atrakcją będą pokazy akrobatyczne w wykonaniu grupy DUO MAJESTIC.

Podczas pokazów mody na wybiegu zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje dostępne w sklepach znajdujących się w Porcie Łódź. Najmodniejsze zestawienia, aktualne trendy, indywidualne porady specjalistów i obecność gwiazd świata mody będą najlepszymi inspiracjami na rozpoczynający się sezon jesień- zima.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)