Wiosną bielizna rozkwita

Coraz częściej precyzyjnie szlifowany kryształ Swarovskiego, z którego powstają najbardziej luksusowe...
/ 14.03.2007 07:23
Coraz częściej precyzyjnie szlifowany kryształ Swarovskiego, z którego powstają najbardziej luksusowe wyroby wykorzystywany jest w kolekcjach bielizny i kostiumów kąpielowych.

Dawniej kryształowe detale podkreślały wyjątkowość wieczorowych kreacji, a dzisiaj kryształowe szkiełka zdobią codzienne kolekcje. Blask i świetność na co dzień poleca swoim klientkom Corin w wiosennej propozycji - kolekcji Orchidea 958.

Orchidea 958 - magiczny blask z krainy kryształu za sprawą detali Swarovskiego.

Pełna blasku kamieni Swarovskiego szlachetna kombinacja haftowanego tiulu i elastycznej lekko nabłyszczanej microfibry. Dwa fasony biustonosza: push up - S Orchidea 14958 z mocno ozdobionymi haftem miseczkami, połączonych ze sobą łącznikiem, w którego centralnej części błyszczy kamień Svarowskiego - w formie przyszytego na stałe guziczka, posiada odpinane ramiączka z pobłyskującą aplikacją. Kolor delikatnie popielatego haftu i kwiatowego wzoru i splecionych ze sobą gałązek, podkreślają błyszczące i mieniące się wprasowane dżeciki. Model ten mocno eksponuje i podkreśla piersi.

Biustonosz na duże piersi - Orchidea 12958 - z wąskim łącznikiem miseczek mimo swejlekkości idealnie modeluje większy biust. I w tym modelu połyskuje kryształ Swarovskiego. Górna część miseczek jest ozdobiona połyskującym haftem, dolna - jest specjalnie wzmocniona podwójną warstwą tiulu i posiada pionowe cięcia.

Do wyboru w kolekcji trzy fasony majteczek - skąpe stringi 41958 z mocno haftowanym przodem, figi 02958 z tyłem ze ściągającej microfibry i eleganckim kwiatowym haftem z przodu lub majteczki z wyższym stanem 03958 z przodem z microfibry i suto marszczonym przeźroczystym tiulem na biodrach, zebranym błyszcząca aplikacją, zaś z tyłu z haftowaną wstawką.