wedgie fit jeans fot. FREE Imax/Tree

Wedgie Fit Jeans - Modne spodnie - Trendy sezonu

Krój, który wraca do łask?
Joanna Mroczkowska / 15.02.2016 05:39
wedgie fit jeans fot. FREE Imax/Tree

Projektanci starają zapewnić nam atrakcje przez okrągły rok. Co jakiś czas muszą lansować nowinki, które wchodzą prędzej czy później do kanonów. Tak samo dzieje się z najnowszym modelem spodni Levi's. Marka postanowiła zrobić wielki powrót modelowi spodni z lat 90. - nazwali go Wedgie Fit Jeans.

Wedgie Fit Jeans - hitem sezonu?

Do promocji swojego nowego dzieła zaangażowali nikogo innego jak 18-letnia Kylie Jenner. Celebrytka wygina się w toalecie eksponując zgrabną pupę w klasycznych spodniach z wysokim stanem. Wygląda oczywiście zniewalająco a zdjęcia, które wrzuciła na swojego Instagrama w kilka chwil zyskało ponad milion lajków. Jak widać wystarczy 1 zdjęcie by wylansować nowy trend?

Jak widać coraz częściej marki wybierają natywne sposoby na promocję zamiast klasycznych kampanii reklamowych. A według was zabiegi tego typu są lepsze dla klienta czy od razu wiecie, że to kupiona reklama? Co o tym sądzicie?

Więcej modnych hitów na wiosnę 2016:

Hiszpański temperament i szalone lata 70. w Camaieu Te rzeczy powinna mieć w szafie każda fashionistka Seksowna i kobieca kolekcja Etam