POLECAMY

Warsztaty mody TopLook

Spotkania, które odmienią Twój styl
Warsztaty mody TopLook fot. AKPA
Jak przetrwać w świecie, w którym wizerunek coraz częściej determinuje sukces zawodowy? To pytanie zadaje sobie masa kobiet, świadomych rosnącego znaczenia tzw. dress-code, czyli modowego savoir-vivre'u.

Wiedzę o trendach można wyłuskiwać z kobiecych magazynów i adaptować sezonowe hity do swoich potrzeb i warunków. Firma TopLook proponuje alternatywę - kompaktowe warsztaty o modzie, które pomogą uczestniczkom zorientować się w krętych ścieżkach mody i poprawić swój własny wizerunek.

Spotkania powstały z myślą o kobietach, w których pracy i środowisku wygląd jest sprawą kluczową. Panie, które dbają o swój wizerunek, a jednocześnie poszukują odpowiedniego dla siebie stylu, będą mogły spotkać się z ekspertami, którzy pomogą dobrać im, odpowiednie do ich urody ubrania oraz trendy.

Dwudniowe warsztaty odbywają się w warszawskim hotelu Bristol. Zaczynają się od wykładu projektantki mody - Natalii Jaroszewskiej, która wprowadza uczestniczki w świat trendów sezonu, a także ponadczasowych dogmatów szyku i elegancji. Po ożywionym panelu dyskusyjnym, następują indywidualne konsultacje, podczas których projektantka doradza fasony i kolory najbardziej odpowiednie dla potrzeb i sylwetki uczestniczki.

Kolejny dzień poświęcony jest rozmowom o typach urody, karnacji i odpowiednim dla nich makijażu. Wizażystka Agnieszka Chełmońska, wraz z fryzjerem Jackiem Mazurkiem proponują uczestniczkom optymalne dla nich rozwiązania z zakresu makijażu i stylizacji włosów. Prowadzone przez Aleksandrę Kwaśniewską zajęcia przerywane są drobnymi przerwami na lunch i kawę, a także prywatne rozmowy z ekspertami, gotowymi odpowiedzieć na każde pytanie.

Najbliższe warsztaty już 12 lipca, można zapisać się na nie tutaj.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 lat temu
proszę o jakieś informacje
/10 lat temu
To musi być super sprawa!!!
/10 lat temu
To musi być super sprawa!!!