Ubierz się jak Zuzanna Bijoch - Styl gwiazd - Modne ubrania

Sieciówki i designerskie dodatki!
Joanna Mroczkowska / 26.06.2015 09:31

Zuza Bijoch wraz z przyjaciółmi i gwiazdami świętowała wczoraj swoje 21. urodziny. Warszawski klub Syreni Śpiew ozdobiony tysiącami kwiatów wyglądał bajkowo. A sama jubilatka wyglądała świetnie - jak można się było spodziewać po top modelce. Nie banalny zestaw to miks sieciówek i designerskich dodatków.

Urodziny gwiazdy #zuzannabijochbday

Modelka na swoje urodziny nie wybrała słodkiej sukienki a czarne ogrodniczki, które połączyła z koronkową bluzką. Ten świetny pomysł na jakże trudny krój spodni może was zainspirować. Obie rzeczy pochodzą z kolekcji Mohito, a że aktualnie rozpanoszyły się promocje - może uda się je znaleźć w obniżonych cenach.

 

Świętujemy 21 urodziny z @bijochzuzanna 🎂🎂🎂 #polkipl #zuzannabijochbday #teraz #new #imjustamodel #modelka #topmodel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polki.pl (@polkipl)


W związku z tym, że dress code imprezy to "denim & diamonds" na nadgarstku modelki można było dojrzeć diamentowe bransoletki. Zapewne z oryginałów. Zuza Bijoch swoje 21. urodziny świętowała w zamszowych szpilkach Badury. Czarne klasyki wyglądały bardzo sexy.

A na koniec malutka torebka Yves Saint Laurent. To niewielkie cudeńko można kupić w internecie za bagatela ok. 5600 złotych. Podoba się wam?

Więcej mody w stylu gwiazd: