Troll - jesień 2009

Najnowsza kolekcja Trolla to styl Denim Fashion - zabawa modą i trendami, atrakcyjny wygląd w połączeniu z jeansowym luzem. Zobacz gotowe stylizacje!
/ 23.10.2009 12:41
W ubraniach z najnowszej kolekcji Trolla świetnie odnajdą się Ci, którzy lubią seksowny look, niewymuszony luz oraz poszukują dla siebie inspiracji w: modzie, muzyce i sztuce; To kolekcja dla tych, którzy nie lubią siedzieć w domu – wprost przeciwnie – korzystają z uroków miasta: kluby, koncerty, kina – to ich naturalne środowisko.

Jesienne linie TROLLa to:

MADMAX – to jedna z linii jesiennej kolekcji Trolla. Adresowana do aktywnych osób, które w ubraniach cenią swobodę, a jednocześnie idealnie wyczuwają aktualne trendy. Inspiracją dla projektantów był futurystyczny klimat filmów Fantazy. Charakterystycznym dla tej linii zestawem jest: szeroka, asymetryczna bluza połączona z luźnymi spodniami z obniżonym krokiem, getrami i kurtką o poszerzonych ramionach. Znajdziemy tu sporo jeansu (stylizowanego na „zniszczony”) oraz metalowych akcesoriów, ćwieków, zamków.

CHARLIS GIRLS – chcąc opisać klimat tej linii należy przywołać w myślach look dziewczyny Bonda czy aniołków Charliego: piękna sylwetka, długie, rozpuszczone włosy, ciemne okulary – elegancja i glamour z lekkimi akcentami lat 70-tych. Dziewczyna ubrana w ciuchy z tej linii to niedostępna piękność: dynamiczna, seksowna i pewna siebie. Idealnym dla niej zestawem będą: ogromne, tajemnicze okulary, dopasowana, podkreślająca smukłą sylwetkę bluzka, spodnie dzwony z podwyższonym stanem oraz nonszalancko zarzucona marynarka. W tej linii znajdziemy sporo granatowego jeansu, nadruków odwołujących się do stylistyki z lat 70-tych. Świetny krój ubrań sprawia, że idealnie podkreślają kobiecą sylwetkę.

CYRK – to trzecia linia z jesiennej kolekcji Trolla. Jej bohaterką jest dziewczyna z artystycznej bohemy, lubiąca dobre towarzystwo i zabawę. Projektanci Trolla widzą ją w topie z odkrytymi ramionami, krótkiej spódnicy – bombce lub spodniach rurkach zestawionych z kamizelkąInspiracją dla projektantów był cyrk widziany w krzywym zwierciadle; znajdziemy tu sporo srebrnych i złotych akcentów oraz połyskujących materiałów. Całość w klimacie dekadencji i niekończącej się imprezy.

ZAHIR – to etno w miejskim wydaniu; mały kawałek orientu w wielkim mieście. Projektanci dedykowali tą linię pięknej, odważnej dziewczynie, która wnosi powiew tajemniczości i egzotyki do miejskiego otoczenia. Jest ubrana w kolorowe, układające się warstwami ciuchy – zwiewną, szeroką bluzkę, kolorowy sweter z frędzlami, haftowane jeansy; całość uzupełnia dużą ilością bransoletek i patchwork’ową torbą.
Tagi: Troll, ubrania
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)