POLECAMY

5 najmodniejszych modeli trenczy na wiosnę

Sprawdźcie je!
5 najmodniejszych modeli trenczy na wiosnę fot. serwis prasowy
Trencze to niezaprzeczalnie najmodniejsze płaszcze sezonu. Ten klasyczny wzór, którego początki sięgają XIX wieku do dziś jest must-havem. Trencze początkowo używane jako odzież wojskowa w latach 60. trafiły do świadomości szerszej grupy odbiorców. Za ojca, a raczej rodziców tego rodzaju garderoby uznaje się Thomasa Burberry'ego i brytyjską markę Aquascutum. Do dziś bowiem trwa spór o to, kto wymyślił trencz.

Jak wiadomo moda ewoluuje, tak samo jak my. Dlatego też co sezon wprowadzane są nowe modele, kolory i rozwiązania. Tym razem wyodrębniłyśmy 5 modeli trenczy, które wiosną i latem 2014 będą najmodniejsze!

1. Modne trencze wiosna-lato 2014: mocne kolory


W tym sezonie nosimy się w mocnych kolorach. Przywołujemy tym samym dobrą pogodę i dużo słońca. Tak dla odmiany po długiej i szaro-burej jesieni i zimie.

2. Modne trencze wiosna-lato 2014: klasyka

Jak zawsze, klasyka nie wychodzi z mody dlatego piękny trencz Burberry to marzenie każdej fashionistki. Czy wy też do nich należycie?

3. Modne trencze wiosna-lato 2014: printy

Zwierzęce printy są wciąż na topie, a płaszcz w panterkę, zebrę, czy w wężową skórę to must-have. Ekstrawagancja wciąż w modzie!

4. Modne trencze wiosna-lato 2014: szlafrokowe

Wśród nowości w tym sezonie są trencze w szlafrokowym stylu. Niewiele one mają z tradycyjnego modelu, ale umownie są tak nazywane. Te luźne, oversizeowe modele to hit!

5. Modne trencze wiosna-lato 2014: skórzane


 
Kolejną nowością są trencze zrobione ze skóry. Te modele mogą nam się przydać również jesienią. Postawicie na skórzany model w stylu tego z wiosenno-letniego pokazu Fendi?

Więcej modnych płaszczy na wiosnę:
Sprawdź najmodniejsze modele płaszczy
Przegląd kolorowych płaszczyków
Modne trencze na wiosnę 2014
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
uwielbiam moj granatowy w malutkie kropki :)
/4 lata temu
trencze są dobre na każdą pogodę