Loreak Mendian Torba LM Canvas

Torba na zakupy nie musi być nudna

Ekolodzy mają rację - powiedz twarde "nie" plastikowym torbom i reklamówkom. Na następne zakupy wybierz się z zabawną torbą z materiału.
/ 08.06.2010 15:41
Loreak Mendian Torba LM Canvas

Kto powiedział, że torba na zakupy musi być nudna? Kolorowe wzory, grafiki, zabawne hasła – wszystko jest dozwolone. Lato to dobry czas, by zrezygnować ze sztywnych i ciężkich toreb, które nie zawsze dobrze wyglądają w połączeniu z lekkimi sukienkami i mniej oficjalnym letnio-wakacyjnym stylem. Torba miejska, uszyta z materiału, może pełnić rolę podwójnego agenta. Może służyć za schronienie wszystkim drobiazgom, które codziennie nosisz ze sobą, a także w ramach obowiązków pozasłużbowych pomóc donieść do domu ciężkie zakupy.

loreak mendianLoreak Mendian, torba LM Canvas, modmod.pl, 129.00 zł

Zobacz także: Profesjonalna stylizacja

Torby skórzane, choć wytrzymałe, nie nadają się do noszenia wielokilogramowych obciążeń (mogą łatwo się wyciągnąć i stracić fason), poza tym same, z natury rzeczy, są już dość ciężkie, załadowane zakupami mogą być po prostu nie do udźwignięcia. Jeśli zależy Ci, by Twoja skórzana torebka przetrwała jak najdłużej, do noszenia ciężarów lepiej zatrudnić mniej oficjalną, i tańszą zamienniczkę - torbę na zakupy.

Loreak MendianLoreak Mendian, torba LM Canvas, modmod.pl, 129.00 zł

Zobacz także: Dodatkowe ożywienie


Na co zwracać uwagę przy zakupie materiałowej torby, która ma służyć jako torba na zakupy? Na wielkość, ale przede wszystkim na jakość wykonania, na szwy, na to, jak przyszyte są uszy torby. Na to, jakie obciążenie może znieść (niektórzy producenci podają takie informacje).

Ekotorba Booooring MisbhvEkotorba Booooring Misbhv, modmod.pl, 40.00 zł


Jeśli torba z materiału ma nam służyć jako torba na co dzień, dobrze by było, gdyby miała wewnętrzną kieszonkę (na dokumenty, portfel, klucze, telefon i tym podobne drobiazgi), oraz by była zapinana (na suwak, rzep, guzik). Jeśli taka torba ma służyć tylko do noszenia zakupów, warto się upewnić, czy daje się łatwo złożyć tak, by można było ją schować do innej torby.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)