Tommy Hilfiger wiosna-lato 2016 - Trendy sezonu - Moda wiosna 2016

Zobaczcie kolekcję marki na wiosnę i lato 2016
Karolina Kalinowska / 19.01.2016 05:35


Wiosenno-letnia kampania Tommy Hilfiger przypomniała nam, jak bardzo tęsknimy za gorącym latem i słońcem. Swobodny, wyspiarski styl kampanii i kolory przywodzą na myśl pełną przygód podróż po Karaibach. Chcemy tam być!

Wish You Were Here - wiosenno-letnia kampania Tommy Hilfiger

Najnowsza kampania Tommy Hilfiger jest ukłonem w stronę spokojnego, swobodnego życia, jakie wiodą mieszkańcy Karaibów. Na tle turkusowej głębi oceanu i białego piasku plaż, wyspiarski luz łączy się z nutą elegancji.
 
Modele wcielają się w rolę podróżników, którzy beztrosko spędzają czas na plaży, czy to odpoczywając pod palmami, czy też kąpiąc się wśród fal. Modelka jest współczesną łowczynią przygód, gotową wyruszyć wraz ze swoją ekipą w nieznane.

 

Go ahead.. Get carried away with the ever-gorgeous @behatiprinsloo and the #TommySpring16 island crew. #WishYouWereHere

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger)

 

Nasza kampania na sezon wiosna 2016 powstała z inspiracji niekończącymi się wakacjami na wyspach. Wraz z moją rodziną zawsze kochaliśmy Karaiby, a wyspa Mustique jest dla nas szczególnym miejscem, gdzie uwielbiamy spędzać razem czas. W tym sezonie wyspiarskie życie zainspirowało nas do tej kolorowej kampanii, nadając jej zarazem nutę eklektyzmu. Staraliśmy się połączyć elementy morskie i tropikalne z paletą barw spalonych słońcem i dodać odrobinę akcentów sportowych.

- mówi Tommy Hilfiger

 

Come away with us and join the Hilfiger island state of mind.. 🌴☀️#WishYouWereHere #TommySpring16 with @behatiprinsloo

Film zamieszczony przez użytkownika Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger)

Więcej modnych ubrań i dodatków:

Redakcja poleca

REKLAMA